Προς το περιεχόμενο

MacBook (iBook-intel)


LordArthas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν αντιλεγω σε αυτα που μου λες, αλλα ο καθενας εχει τις δικες του αναγκες. Συμφωνω οτι σε ενα notebook αυτης της κατηγοριας, θεωρητικα εχει πιο νοημα η μπαταρια, απο τις επιδοσεις.

Επειδη για εμενα η φορητοτητα ειναι δευτερευον, αφου κυριως θα το χρησιμοποιω σπιτι, οχι αποκλειστικα αλλα κυριως, μου φαινονται μια χαρα οι 4 ωρες της μπαταριας. Φυσικα αν ειναι παραπανω, ακομη καλυτερα. Συμφωνω και στο γεγονος οτι μαλλον ειναι φταιξιμο της Intel και ισως optimization...

Απο τη στιγμη που εσενα σε ενδιαφερει τοσο πολυ η διαρκεια, γιατι δεν προσανατολιζεσαι στο Solo Core;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 995
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Min nomizeis pos to exo ksegrapsei teleios!! Otan me to kalo vgoun tous kanoun ta aparaitita test kai vgoun oi etimygories tha do an aksizei na thysiaso tin apodosi...kai poso apo auti tha prepei na thysiaso gia posi diarkeia perissotero...

 

Alla tora protrexo...:) edo den kseroume an tha vgoun kan kai ego milao gia to pio tha paro...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εμπιστεύομαι την Apple και πιστεύω ότι το καινούριο iBook θα είναι πολύ καλό και ωραίο μηχάνημα.

Όμως πραγματικά πιστεύω ότι δεν πρέπει να περιοριστεί μόνο σε ένα μέγεθος οθόνης είτε 12 είτε 13,3 είναι αυτό.Νομίζω άλλος ένας λόγος για να θεωρήσουμε το παραπάνω fake...

Συνεχίζω να ελπίζω σε ένα iBook με 15 οθόνη...(καθένας με την τρέλα του...) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.macrumors.com/

 

"And while rumors suggested the possibilities of Video iPods or Intel iBooks but as the date approached, there has been no evidence that any such event would take place. In fact the most recent report stated that Apple would not be holding any such event for its 30th anniversary."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Μάιο θα ανακοινωθουν. Τουλαχιστο αυτο λενε οι rumors. Δηλ Ελλαδα μαλλον κατα Ιουνιο βλεπω να φτανουν...

A..ok καλώς. Και μήπως ξέρουμε τίποτα για τιμές πανω κατω? θα ειναι πιο ακριβά απο τα i-book ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...