Προς το περιεχόμενο

Poll:Ti hardware sas exei xalasei mexri stigmis sto sustima sas (i sta anekathen)


Marker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1. Gigabyte 6800 με την περίεργη ψύξη. 6 μήνες άντεξε και τα κακάρωσε και το e-shop από 370 που την είχα πάρει μου έκοψε πιστωτικό 270.

2. TrackIR3Pro (head tracker για εξομοιωτές πτήσεων) το είχα πάρει online από USA αλλά με το που τους ενημέρωσα ότι είχε πρόβλημα μου στείλαν άλλο μέσα σε 4 ημέρες. Δεν μου ζήτησαν καν να τους στείλω το ελαττωματικό πίσω.

3. Saitek X52. Από το σειριακό του αριθμό το εργοστάσιο μου έστειλε επιστολή να την δώσω στο κατάστημα που το αγόρασα για να γίνει αλλαγή καθότι παρουσίαζε μικροπροβλήματα.

4. Πριν 4 περίπου χρόνια ένα μηχανάκι που είχα με celeron 500 και όλα τα pci slots τιγκαρισμένα με διάφορες κάρτες καθώς και 4 σκληρούς, κάηκε ολόκληρο μετά από πτώση ρεύματος. Βρήκα την απόδειξη ένος από τους σκληρούς που τον φόραγα πάνω 2 χρόνια και 10 μήνες. Ήταν WD δεν θυμάμαι χωρητικότητα αγορασμένος απο Γερμανό. Περίμενα ένα μήνα να τον ελέγξουν και απάντηση δεν έπαιρνα. Πήγα λοιπόν στο κατάστημα στην Κηφισίας στο Μαρούσι και έκανα ολόκληρο σαματά, μόνο την αστυνομία δεν καλέσαν για να με διώξουν, και έφυγα με ένα δίσκο διπλάσιας χωρητικότητας. λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

hitachi dvd-rom 8000 (kai kati gramatakia pou den thimamai)

3*cdr hp 9100series modelo pou na thimamai....

sony dvd-rom ola einai tis plakas telika ektos apo ta klassika akriva plex

15'' crt ....apo ekeines tis proheires q monitor.

3xipod 60gb photo ,to ena kaike to allo to to petaksa kato to trito to ekapsa prin teliosi i egiisi na paro to 4o pou to eho san ta matia mou!

wireless router netgear over isdn den doulepse pote.

kabosa atari...oute pou thimamai posa eiha...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edw kai 4 xronia pou exw to pc (pio prin den eixa pote pc) den mou exei xalasei tipota!vevaia den exw allaksei kai polla sto pc,mono pira mia nea karta ixou,mia karta grafikwn,ena dvd-rw kai enan skliro disko!ektos apo kati antimetwpisima mikroprovlimatakia den eixa tipote allo sovaro,eimai tyxeros!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Emena pantws xalase enas 160GB Western Digital ATAPI sklhros. Sto etsi, molis ton syndesa paei o eleghths tou!!! mazi m' auton pane 80europoula kai to Linux!

Kati hxeia Creative T5800. Telos enas arxaios ektypwths HP Deskjet 610C. Gia thn wra auta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mia MOBO tis gigabyte, ena 20ari skliro...opou me afise katamesis eksetasewn ai opou pote den katafera na kanw retrieve oti eixa ekei mesa.....to mamakismeno to DELL ....e auta....paraligo na kapsw kai to intel 4 prescott pou xe erthei metin proigoumeni mobo,...twra omws to exw strwsei...to mixanima....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα ένα κλασικό πρόβλημα μνήμης (Kingston PC3200 512MB), ευτυχώς εντός εγγύησης.

Ότι άλλο έχει παραδώσει πνεύμα στα χέρια μου, το έχει κάνει αφού τα έχει φάει τα ψωμιά του και με το παραπάνω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Μετά από mp3 encoding περίπου 200cd μου παρουσιάζε πρόβλημα το hitachi dvdrom του 1999.

 

- Ο μετασχηματιστής ενός No-name κουτιού για εξωτερικούς δίσκους.

 

Αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα κατα καιρους συστηματα μου εχουν χαλασει: τροφοδοτικο(no name),

Hitachi CD-rom, nvidia GeForce 400/400,richo CD-rw,quantum fireball 6,4GB ενας WesDigital 20GB και μια Sony 14ara...αυτα τα παιξαν απο μονα τους τα παρακατω τα βοηθησα και εγω λιγακι

amd athlon 1800+,AsusA7V133.-

That's all

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πρωτοπω για το μέτριότατο σύστημα μου με 256+128ΜΒ RAM και δύο σκληρούς: έναν 10άρη και έναν 20άρη χωρισμένο σε 10+10 όπου πρόσφατα και μετά από αρκετές απόπειρες format στο ένα μισό το 20άρη λόγω βλάβης από την 256 μνήμη κάηκε το ένα μισό του 20άρη σκληρού και τον έβγαλα. Τώρα έχω τον 10άρη και έναν μόλις 3GB μέχρι να πάρω το καινούριο pc!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 xronia pc xmmmm ti na thimitho

2 m\b kt 266 kai kt 400

2 cpu 1700+ amd xp kai P2 266

4 vga FX 5200 ekane boom se ena piknoti Geforce 4600 mia geforce 3 ti kai telos

ati 9250 stamatise to cooler kai pethane

2 psu

amiga 500 floppy disk

amiga 1200 cdrom eixa ftiaxi kai tower

amstrand 464 to kasetofono olo to azimouthio eutiaxna mexri pou ta eftise

DVD-R pioneer 105

2 dvd rom

1 cd-r

kamia 3-5 mouse neuriaza kai pethenan

kai alla pou den thimame distixos thimame ta prosfata :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...