Προς το περιεχόμενο

πιο scooter;


pyro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιασας παιδες! για αλλη μια φορα να πω ποσο εκλπησομαι που βλεπω το μπλα μπλα κσανα στο ινσο! αλλα γιατι οχι gkreeklish; θα σας βγουν τα ματια με τα ποστ μου!

 

στο θεμα μας, θελω να παρω ενα gilera runner το καλοκαιρι που θα κατεβω αθηνα, επειδι υπαρχουν πολα μοντελα, μπορει καπιος να μου πει πιο 125/2χρονο να παρω; 2ο χερι φυσικα γιατι δεν εχω να δοσω πανω απο 1000 ευρω.

 

thanks guys! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου από μικρός για κάποιους λόγους απέκτησα μια απέχθεια προς τα αυτοκίνητα, έτσι ακόμα και σήμερα στα 30+ είμαι... μηχανόβιος. Δεν έχω καν δίπλωμα αυτοκινήτου. Επειδή βλέπω ότι προβληματίζεσαι, αλλά δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου με πρόταση για σκούτερ θα σου πω μόνο αυτό:

 

Ότι μηχανή κι αν είχα στην ζωή μου, πάντοτε είχα και μια πάπια. Ίσως μπορείς να φανταστείς τι εννοώ μ' αυτό. Με χίλια ευρώπουλα και λίγο παζάρι μπορείς να βρεις ίσως το honda innova 125 του 2004.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πράγμα θα σου πω και ελπίζω να με ακούσεις.

 

ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ 2ΧΡΟΝΟ!!!

 

ΥΓ: Στο λέει κάποιος, που για πολλά χρόνια χρησιμοποιούσε το ψευδώνυμο 2Stroker.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ναι! Αν θέλει 2χρονο σώνει και καλά, τότε πάσο. Αλλά αν το σκέφεται, τότε να κοιτάξει καλύτερα προς 4χρονο μεριά.

 

Τα 2χρονα, είναι η μεγάλη μου αγάπη. Παρόλαυτά, είναι τελείως αναξιόπιστα, και δυο μηχανάκια που έχω, πιο πολύ στο συνεργείο είναι παρά στο δρόμο. Απο τότε που πήρα 4χρονο, μπορεί να μην διασκεδάζω τόσο, αλλά τουλάχιστον έχω βρει την ηρεμία μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην ανοίξω άλλο topic,

 

αν πρόκειται για 50άκι τι προτείνετε?? δε θέλω μεγαλύτερο οπότε θέλω γνώμες για 50άκι.. σκέφτομαι για gilera 2ο χέρι (ακούω καλά λόγια).. τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πράγμα θα σου πω και ελπίζω να με ακούσεις.

 

ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ 2ΧΡΟΝΟ!!!

 

ΥΓ: Στο λέει κάποιος' date=' που για πολλά χρόνια χρησιμοποιούσε το ψευδώνυμο 2Stroker.[/quote']

 

εξαλλου σε λιγο καιρο θα καταργηθουν τα 2χρονα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαλλου σε λιγο καιρο θα καταργηθουν τα 2χρονα

 

δλδ αν πάρω ένα 50άκι (που νομίζω όλα αυτά είναι 2χρονα..) θα πρέπει όταν καταργηθούν να το αντικαταστήσω ή απλά θα σταματησει η παραγωγή τους και όσοι πήραν πήραν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι γινετε με αυτο το θεμα παντως δεν θα πωλιουνται πλεον καινουργια διχρονα!Τώρα αμα τα αποσιρουν τελειως απο τους δρομους.....δεν ξερω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανυσηχείς φίλε μου. Μέχρι να σταματήσει η παραγωγή των δίχρονων σκούτερ θα περάσουν αρκετά χρόνια ακόμα. Και τότε, απλά όσοι πρόλαβαν και πήραν, θα μπορούν να τα κυκλοφορούν μέχρι να διαλυθούν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorath να σου πω, θελω 2t... :D καταρχας θα το τρεχο πες 3 μηνες το χρονο ολο κιολλο γιατι τον υπολοιπο καιρο θα ειμαι UK, μου ειπανε στο φορα της piaggio οτι καλο θανε να δω βιβλιαρακι service του προιγουμενου, και οτι 250ευρω θα φυγουνε αμα ειναι να αλαξω τακακια/λαστιχα/ιμαντα, οποτε αμεσως παει στα 1300.

 

απο μοντελο ομως, ποιο; το sp τι ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...