Προς το περιεχόμενο

πιο scooter;


pyro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφού θέλεις 2Τ, οκ!

 

Το SP είναι το Runner της Gilera. Το 50άρι είναι μια χαρά.

 

Όντως τσέκαρε αν ο προηγούμενος τηρούσε τα service στο scooter και ρώτα τι λάδια μίξης έβαζε. Αν έβαζε τίπότα Shell και βλακείες, άστο καλύτερα.

 

Καλύτερα να παίρνεις καλό λάδι, 100% συνθετικό. Προτίνω Motul 600 (κορυφαίο) ή BelRay Si7 (πάρα πολύ καλό κι αυτό).

 

Ξέχνα τα λάδια που λένε οτι βγαίνουν για scooter μόνο και σχετικά. Είναι τελείως άχρηστα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρεσυ, θελω 2ωρες να βγαλω το διπλομα εδω UK για κανονικο μιχανακι θελει αλλα τρεχαματα, και απο τιν αλλη δεν εχω παραπανω για κατι πιο καλο, ε, και οσο νανε γουσταρω λιγο τι δυχρονιλα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Γεια σας παιδια.Καταρχην να σας συστηθώ.

Ειμαι ο Δημητρης. Εχω ενα peugeot speedfight2 50 φτιαγμενο που με τα λεφτα που του εχω δοσει θα μπορουσα να παρω αλλο ενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παπια... Honda innova 125 ή ΥΑΜΑΗΑ Ζ 125.. μεταχειρισμενα το πρωτο παει κανα 1000 με 1200, το δευτερο πανω κατο το ιδιο.

 

για 5οαρι δεν αξιζει αλλα τσεκαρε ena GLXακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον,τα παπιά δεν είναι δίχρονα αλλα τετράχρονα...Είναι σκυλία όπως κ να έχει αλλα δεν έχουνε την ωραία εμφάνιση των σκούτερς..η επιλογή είναι δική σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχεχεχε απλα μετα απο 6 μηνες δες τι ειπε......

 

Γεια σας παιδια.Καταρχην να σας συστηθώ.

Ειμαι ο Δημητρης. Εχω ενα peugeot speedfight2 50 φτιαγμενο που με τα λεφτα που του εχω δοσει θα μπορουσα να παρω αλλο ενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...