Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προγνωστικα γραφω σε τεσσερα φορουμ αθλητικα και λογω ελλειψης χρονου οταν βλεπετε κεφαλαια σημαινει οτι κανω copy & paste....γνωριζω οτι τα κεφαλαια ενοχλουν αλλα εχω την εντυπωση οτι ενα προγνωστικο διαβαζεται και με κεφαλαια ιδιαιτερα οταν εχει επιτυχια γιατι εκει ειναι η ουσια της προγνωσης , εαν απαγορευονται τα κεφαλαια σε εσας να το ξερω.....ξερω πολυ καλα πως και τι διαβαζεται ο χρονος ομως ειναι το προβλημα....αμαν αυτο το copy paste....εν συντομια θα προσπαθω εαν και οποτε γραφω να ειναι μικρα τα γραμματα...επιτυχης και μεγαλη η επιτυχια προσεγγισης οπως σχεδον παντα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ρε παιδια,καλο το ποδοσφαιρο,αλλα για ιπποδρομο θα πουμε τιποτα?

τι λετε για αντωνιας τρεζιαρ στην 7η ιπποδρομια?

κανα προγνωστικο?

κανα φορκαστ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα αλογακια φιλε δεν ξερω να σου πω αλλα για τα υπολοιπα ποδοσφαιρο και μπασκετ ευχαριστως και παμε...

Αμιαν-1

Γκενιον-1Χ

Νασιοναλ Μαδειρα Χ2

Λεστερ- Χ και μετα το 2

Ααχεν- Χ και μετα το 2

Φεγενορντ ΑΝΤΙΧΙ κατα της ισοπαλιας και OVER 2 KAI μετα 1 σκορ 2-3 η 3-2...

Κορκ ΑΝΤΙΧΙ και 1

Λανους- 2Χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα αλογακια φιλε δεν ξερω να σου πω αλλα για τα υπολοιπα ποδοσφαιρο και μπασκετ ευχαριστως και παμε...

Αμιαν-1

Γκενιον-1Χ

Νασιοναλ Μαδειρα Χ2

Λεστερ- Χ και μετα το 2

Ααχεν- Χ και μετα το 2

Φεγενορντ ΑΝΤΙΧΙ κατα της ισοπαλιας και OVER 2 KAI μετα 1 σκορ 2-3 η 3-2...

Κορκ ΑΝΤΙΧΙ και 1

Λανους- 2Χ

 

Γραφω ενα κουπονι με τα προγνωστικα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βλέπω:

σιγουρα τα : Αούστρια Β-2, Ροζενμπόργκ-2, Στανταρ Λ-2

πιθανά τα: Βιγιαρεάλ-1, Μίντλεσμπρο-1, Πάρμα-1, Μάντσεστερ Γ.-1

δύσκολα: Πόρτο-2, Β. Βρέμης-1, Σάντερλαντ-1, Μπλάκμπέρν-2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eskises sta ispanika megale!! sta alla kouvas dustuxws!! vale ta dunata sou na to trelanoume ton book mas exei rimaksei....maios erxete... :D :D

 

Γυναικα ειμαι και πολυ δυνατη λενε εκτος απο μερικες αποτυχιες, για καντα μου λιαν αοτι ειπες γιατι μερικες φορες ειμαι και χαζη......κατι διπλα που σου ετοιμαζω για τεταρτη -πεμπτη το κατι αλλο.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΑΛΚΕ-Χ,ΣΤΕΑΟΥΑ-1Χ,ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-2,ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ-1,ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ-2,ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ ΑΝΤΙΧΙ-2,ΖΕΝΙΤ 50% ΤΟ Χ και 30% ο ασσος...

 

 

αυτα ειναι copy & paste απο την δευτερη σελιδα στο ιδιο θεμα ειχα 100% απολυτη επιτυχια, τα λεμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουντινεζε- 60% το διπλο και 40% το Χ απο την πλευρα των αριθμων εγω το πλησιαζω Χ/Χ σκορ 1-1,2-2,εαν ελθει διπλο που δεν το βλεπω 1-2 σκορ....Λυων 65% ο ασσος Χ/1 UNDER κατι σαν 2-0,Παρι Σεν Ζερμεν- 40% στον ασσο και 40% στο Χ πιθανολογω Χ/Χ ΠΙΘΑΝΩΤΕΡΟ το Χ τελικο και μετα ο ασσος,Ροτσντειλ-70% το διπλο 30% το Χ ισως ενα δυνατο διπλο χωρις να αποκλειω το Χ ΔΗΛΑΔΗ 2(Χ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στανταρ Λιεγης-2/2 τελικο 2,Τουν-Χ/2 τελικο 2,Μπαγερν-Χ/2 τελικο 2,Αρσεναλ-Χ/Χ 50% ΚΑΙ Χ/1 30% τελικο φουλ του Χ ( 1),Ζενιτ-2, Εσπανιολ-Χ(2), Ρομα-Χ (1) OVER σκορ 2-2,3-3,3-2 ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...