Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
επιτελους' date='και ενα σοβαρο thread σ'αυτο το forum!

 

λοιπον μαγκες,παρτε χαρτι και στιλο να πατε ταμειο.

 

μπαρτσελονα-μπενφικα 3-0

και

γιουβεντους-αρσεναλ 1-3,με χατ-ρικ τιερι αρνι.[/quote']

 

να μαλακα ηθελες και 1-3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαρτσελόνα-Μπενφίκα 2-0

Γιουβέντους-Άρσεναλ 1-1 (ή 1-0). Παρ'όλο που η Γιουβέντους είναι η Ευρωπαϊκή ομάδα μου' date=' δεν πιστεύω ότι θα καταφέρει να ανατρέψει το 2-0 του πρώτου αγώνα. Είναι και ντεφορμε...)[/quote']

 

Λοιπόν ήμουνα σε πολύ καλό δρόμο όσον αφορά τις προβλέψεις μου. Για το Μπαρτσελόνα-Μπενφίκα, μπορώ να πω ότι μάντεψα όλο το παιχνίδι (εκτός από το χαμένο πέναλτυ). Πραγματικά γιαυτό ψήφισα 2-0. Θεώρησα ότι μετά το 1-0 θα μείνει κενή η άμυνα της Μπενφίκα (προς το τέλος βέβαια που θα κυνηγήσει το 1-1) και θα δεχτεί και δεύτερο.

 

Για παρόμοιο λόγο είπα Γιούβε-Άρσεναλ 1-1. Θεώρησα ότι η Γιούβε θα βάλει το πρώτο, και μετά όταν θα παλεύει για το δεύτερο, θα φάει την ισοφάριση στην αντεπίθεση. Αλλά δυστυχώς, η Γιούβε μάλλον παραήταν ντεφορμέ και δεν κατάφερε να βάλει ούτε το πρώτο (αυτά τα λέω χωρίς να έχω δει ή να ξέρω τίποτα για τον αγώνα. Αν το πάλεψε και απλά δε τις βγήκε...πάσο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτεσς πιασαμε τα αντερ/οβερ αλλα χασαμε το 2-1 τις Μιλαν(τοχα σε παρολι με αντερ τιν Ιντερ' date='καριολη Σεβτσενκο)

 

Σημερα βλεπω καρφωτο αντερ τιν Γιοθβεντους και νικι τισ Μπαρτα ΔΕΝ ξερω ομως για οβερ/αντερ

 

Οπως ειπα απο χτες βλεπω Μπαρτσα-Μπενφικα 2-0 και Γιουβε στο αντερ με πρωτη προτερεοτητα το 0-0[/quote']

 

Πως φαινεται ο ανθρωπος που τον εχει χτισει τον ΟΠΑΠ:) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ριξτε μια ματια στην Ζενιτ σημερα.Η Σεβιλλη εχει εξασφαλισει ουσιαστικα την προκριση στην επομενη φαση (4-1) ενω η Ζενιτ με μια νικη εξασφαλιζει 2 επιπλεον θεσεις στο Ουεφα για την Ρωσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ- Χ ΣΚΟΡ 1-1 Η 2-1 ΕΑΝ ΛΗΞΕΙ 1 ΑΛΛΑ ΤΟ Χ ΕΧΕΙ 70% ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ

ΜΠΑΡΤΣΑ 1/1 ΣΚΟΡ 2-0' date=' 2-1,3-0[/quote']

 

Περασε και το Χ ΓΙΟΥΒΕ ΚΙΑ ΤΟ 2-0 ΜΠΑΡΤΣΑΣ, χαλαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ριξτε μια ματια στην Ζενιτ σημερα.Η Σεβιλλη εχει εξασφαλισει ουσιαστικα την προκριση στην επομενη φαση (4-1) ενω η Ζενιτ με μια νικη εξασφαλιζει 2 επιπλεον θεσεις στο Ουεφα για την Ρωσια.

 

Η ΖΕΝΙΤ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΣΣΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ Χ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως δινω τα εξης.

Ζενιτ - Σεβιλλη 1 - Under

-Η Ζενιτ με νικη στελνει τη Ρωσια στη 8η θεση των Επομενων Ευρψπαικων Διοργανωσεων αλλα δεν νομιζω οτι θα το πετυχει τοσο ευκολα

Παντως θα τους παρει τους ρωσικους ποντους με τη συγκαταθεση των Ισπανων...:)

Στεαουα - Ραπιντ 1

-Φετος δεν εχουν παιξει στην εδρα της Στεαουα , Η Στεαουε εχει εντος 5-3-1

Σαλκε - Λεφσκι over 2,5

-Η Σαλκε θα προσπαθησει να παρει σκορ προκρισης απο το πρωτο παιχνιδι

Μιντλεσμπρο - Βασιλεια Χ2

-Απροβλεπτη η Μιντλεσμπρο,η Βασιλεια ειναι σε φορμα...μετα τη διακοπη στην Ελβετια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...