Προς το περιεχόμενο

Nέο Firmware για LINKSYS WAG354G


zaxoys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

na les kala pou den itan klidomeno kai na itan apoklistika gia forthnet.kai anti na leme euxaristo kanoume kai parapona?apo tin linksys opos idate mas giose olous mas.stelnhame oloi email kai autoi elegan gia reset kai gia port forwarding.ixe kolisei i velona.oute i otenen mpike ston kopo oute i antiprosopia pou ta fernei edo ktl ktl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ; Όχι' date=' μας τελειώσε.

Αυτοί θα έπρεπε να μας λένε ευχαριστώ αλλά που.....[/quote']

 

na sto po apla.ama den itan i forthnet na diorthosei to provlima den nomizo oti apo tin linksys tha blepame apantisi.to provlima ine se dio xores mono kai i linksys na asxolithei gia tin ellada den to ekova.opote kala pou bgike allios tha blepame fos to 2010.ama ides to topic sto adslgr tha ides oti i linksys mia pou tin ekove.,sin oti opos lene ta firmware den ta ftiaxnei auti opote .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούφ, κουράστηκα να λέω τα ίδια και τα ίδια!!!

Όσοι θέλετε αρχίστε τα ευχαριστώ και τα μπράβο και τις επιβραβεύσεις. Δικαίωμά σας.

 

Άμα μου χαλάσει το αυτοκίνητο και μου λένε στην αντιπροσωπεία οτι τα μπουζί είναι bosch, και θα πηγαίνω πάσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

opos to ipes.efoson o router ixe provlima kai einai provlima gia ta ellinika dedomena 2 atoma tha eprepe na ixan brei tin lisi kai oxi i forthnet.to proto atomo ine i linksys pou ta ftiaxnei kai an oxi auti tote i antiprosopia pou ta fernei ellada.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η Forthnet έχει μερίδιο ευθύνης ωστόσο γιατί πουλάει ένα προϊόν που δεν έχει δοκιμάσει. Θα κοπεί η συνεργασία της με την αντίστοιχη εταιρεία από τη στιγμή που της δημιούργησε πρόβλημα; Όχι δε νομίζω.

Δηλαδή δε μπορεί να μου λέει μια εταιρεία (οποιαδήποτε) οτι δε φταίει αυτή, αλλά ο συνεργάτης της. Μα αφού συνεργάζονται μαζί.

Τώρα βέβαια έλυσε το πρόβλημα, άρα μπορεί να συνεχίσει την πώληση των συγκεκριμένων συσκευών. Άραγε τελικά, για εμάς το έκανε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ο μοναδικός που το έβαλε και καταστράφηκε το σύμπαν?

Κάνω το update περνάω τις ρυθμίσεις όλα καλά όλα ωραία, ας κάνουμε και το wireless disable και αυτό ήταν! Πέθανε ο router! Ούτε να μπω μπορούσα (net) ούτε καν στο web interface! Και αφού σκέφτομαι ότι το επόμενο θα είναι usr κλείνω το pc, βγάζω και το router απο τη πρίζα και μετά από λίγο hard reset και ξανά ρυθμίσεις. Τώρα μάλλον όλα οκ, πρέπει να είμαι ο γκαντέμης του forum, gkantemodog τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει καποιος τι ακριβως εχει πειραξει η Forthnet? Δηλαδη τι εχει αλλαξει και ειναι μονο για το δικτυο της και γιατι αφου βρηκε μια αξιοπιστη λυση δε την δημοσιοποιησε στην Linksys να ειναι επισημο το update για τους χρηστες? Forthnet εχω και εγω αλλα μου φαινεται περιεργο αυτο, εκτος αν το κανει για θεματα support, να μην εχει να υποστηριξει και ασχετους απο αυτην πελατες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη πρίζα το έβγαλα soft reboot έκανα, εκεί το λαμπάκι ανοιχτό. Το wireless είναι σίγουρα κλειστό το έλεγξα με το laptop. Να το πετάξω απο το μπαλκόνι να σβήσουν όλα τα λαμπάκια μία και καλή?!?!?!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η Forthnet έχει μερίδιο ευθύνης ωστόσο γιατί πουλάει ένα προϊόν που δεν έχει δοκιμάσει. Θα κοπεί η συνεργασία της με την αντίστοιχη εταιρεία από τη στιγμή που της δημιούργησε πρόβλημα; Όχι δε νομίζω.

Δηλαδή δε μπορεί να μου λέει μια εταιρεία (οποιαδήποτε) οτι δε φταίει αυτή' date=' αλλά ο συνεργάτης της. Μα αφού συνεργάζονται μαζί.

Τώρα βέβαια έλυσε το πρόβλημα, άρα μπορεί να συνεχίσει την πώληση των συγκεκριμένων συσκευών. Άραγε τελικά, για εμάς το έκανε;[/quote']

 

o router autos polite apo pantou oxi mono apo tin forthnet.diladi apo apira e-shops.opote kai autoi ftaine ama to pame etsi kai emeis ftaime pou den to dokimasame prin to paroume.se kapoious pou ekanan parapona egine antikatastasi me d-link apo oso xero kai exoun grapsei edomesa.

 

file xalia kati lathos tha ekanes stin arxi.

 

Ξερει καποιος τι ακριβως εχει πειραξει η Forthnet? Δηλαδη τι εχει αλλαξει και ειναι μονο για το δικτυο της και γιατι αφου βρηκε μια αξιοπιστη λυση δε την δημοσιοποιησε στην Linksys να ειναι επισημο το update για τους χρηστες? Forthnet εχω και εγω αλλα μου φαινεται περιεργο αυτο, εκτος αν το κανει για θεματα support, να μην εχει να υποστηριξει και ασχετους απο αυτην πελατες...

 

exei piraxei to na min kanei disconnect.oso gia to diko tis diktio apla den afinei na mpei allo username alla opos exoun pei sto adslgr ama den kaneis reset to router alla ton kaneis update kai exeis idi mesa username px tis hol tote tha pexei kai me auto.logika tha dimosiopiithei kai stin linksys alla auto den simenei tipota dioti opos exo pei to provlima auto iparxei ellada kai australia .pouthena allou.tora na exeis otenet kai epidi exeis balei auto to firmware na pareis tin forthnet sorry alla prepei na ise ....

 

file xalia episis na prostheo oti to linksys exei merika bugs akoma.tis forthnet diorthonei ta disconnections.den tha diorthosoun ola ta provlimata pou exei o router.pantos ego oso thimame otan klineis to wireless klinei kai to lampaki akoma kai me to firmware tis forthnet.etsi thimame diladi se ena wag354g isdn.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o router autos polite apo pantou oxi mono apo tin forthnet.diladi apo apira e-shops.opote kai autoi ftaine ama to pame etsi kai emeis ftaime pou den to dokimasame prin to paroume.se kapoious pou ekanan parapona egine antikatastasi me d-link apo oso xero kai exoun grapsei edomesa.

Ego apo tin Forthnet to pira kai me autin exo pare-dose. Pos tha mporousa na to dokimaso diladi? tha mou dinan kanena gia test drive xoris na exo dsl grammi? na to kano ti?

Opos to eipes. Se "kapoious" egine antikatastasi. Giati ki ego pira tilefona kai to mono pou mou elegan itan na tous to steilo me courier (me dika mou eksoda) na to elegksoun. Kai mexri na girisei, i na mou steiloun allo ti tha ekana? Dial up kai pali dial up...

H kali mera apo to proi fainetai. Ama vgalei hlio mia ora prin dysei o ilios ti na to kaneis...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...