Προς το περιεχόμενο

Nέο Firmware για LINKSYS WAG354G


zaxoys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και να θέλω τι λάθος μπορώ να κάνω!!! έκανα hard reboot, έκανα ξανά restore to default. Βλέποντας τα λαμπάκια παρατηρώ ότι του wirelles ανάβει μόλις ανάβει και της adsl! Ξαναπέρασα το firmware... ρυθμίσεις.... το λαμπάκι αρνείται να σβήσει! Για την ιστορία πριν έσβηνε. Ξέμεινα από ιδέες δεν έχω κάτι άλλο να δοκιμάσω!!!

υπάρχει κάνα άλλο firmware να περάσω?!?!?!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

merika pragmata apla den ginetai na ta xereis apo tin arxi na sto po alios.otan i ibm ebgale oli tin seira diskon dtla pou xtipagan 5 -5 kai girnagan piso kai sou xanadinan dtla mexri pou exafanistike auti i seira apo tin paragogi kai egine ic.....................ipirxan kai allou pou to piran apo katastimata.kai den einai provlima tou router alla einai provlima tou router me tis ellinikes grammes.diladi oute i linksys fteei gia to xali tis ellados.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να θέλω τι λάθος μπορώ να κάνω!!! έκανα hard reboot' date=' έκανα ξανά restore to default. Βλέποντας τα λαμπάκια παρατηρώ ότι του wirelles ανάβει μόλις ανάβει και της adsl! Ξαναπέρασα το firmware... ρυθμίσεις.... το λαμπάκι αρνείται να σβήσει! Για την ιστορία πριν έσβηνε. Ξέμεινα από ιδέες δεν έχω κάτι άλλο να δοκιμάσω!!!

υπάρχει κάνα άλλο firmware να περάσω?!?!?!?[/quote']

Αν περάσεις πάλι το firmware της Linksys 1.01.05;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβαλα πάλι το firmware της fortnet για τα torrent...η κατάσταση είναι απελπιστική, ασχολούμαι ώρες με το linksys έχω περάσει δε ξέρω πόσες φορές firmware τι hard τι soft reset, και άκρη δεν έβγαλα! αν ειχα τα $$ θα πήγαινα άυριο να πάρω το US ROBOTICS SURECONNECT 9108

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...