Προς το περιεχόμενο

Ena aplo radiofonaki zito o ermos!


Xoriatopaido

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oxi mp3 player,oxi me ixografiseis kai alla satanika kolpa.

Me pernoune fantaro kai to mono pou thelo einai ena aplo kai mikro radiofonaki,megethos san mp3 player usb stick,megethos san spirtokouto.

Exo omos kai apaitiseis!Thelo na exei panel me psifiakes endeikseis - na kseroume kai ti akoume.

Thelo episis an kai tha einai mikro to megethos ektos apo akoustika na exei kai ensomatomeno mikrofonaki oste na akougetai kai sto xoro xoris akoustika - na akougete sta 2 metra den eipa oti tha kano kai mazoksi.

Ekana mia bolta apo germano -bolta!- kai mou deixnan kati marafetia megalitera apo oti ipologiza me ta tade keratakia apano pou ego kathos eimai apo xorio oute pou katalabaina.Mou elegan kai kati times giro sto penintariko kai elega mipos me koroideuan oi palioproteuousianoi :-) Me ta idia money tha eperna mp3 player me ensomatomeno radiofonaki kai tha ekana kai figoura stin plateia!Oxi kai na mas piasoun kotsous! :-)

To leipon!Kserete kanena montelaki na mou peite?

Fxarsto!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είσαι σίγουρος οτι το ΚΨΜ σου θα πουλάει τέτοια ραδιοφωνάκια με το κιλό. Και σε τιμή μερικών ευρώ, ώστε να πάρεις κανα δυό να έχεις.

 

Τώρα για το μέγεθος μας τα χαλάς κάπως. Αν θέλεις ηχειάκι ώστε να ακούγεται χωρίς ακουστικά,τότε ξεφεύγεις στάνταρ απο το μέγεθος σπιρτόκουτου..

 

παρόλα αυτά θα πρότεινα ανεπιφύλακτα ένα mp3. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν περάσεις από την πρωτεύουσα θα σου έλεγα να περάσεις από Ομόνοια και στα μαγαζιά δίπλα από τα Goodies να ζητήσεις να σου δείξουνε ραδιοφωνάκια Kchibo. Εγώ από εκεί πήρα καθώς πήγαινα να καταταγώ στο Χαϊδάρι πριν δύο χρόνια και ακόμη τοι έχω και λειτουργεί άψογα. Είναι όπως τα θέλεις.

 

http://www.kchibo.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχετικά με την τιμή που σου είπαν τα επώνυμα καπου τόσο πρέπει να εχουν, ειχα πάρει ένα philips στις ιδιες προδιαγραφές που θέλεις (και φυσικά για τον ίδιο λόγο ;) ) πριν απο καμιά 7 χρόνια και είχε περίπου 15.000 τότε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησα τη θητεία μου με ένα ZWave το οποίο χάλασε σε ένα μήνα. Από τότε εμπιστεύτηκα και εγώ το Kchibo το οποίο λειτουργεί ακόμα μετά από 4 χρόνια που το αγόρασα. Και όντως, τα 3/4 του θαλάμου είχαν Kchibo... Εγγύηση στα φθηνιάρικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εδώ Kchibo αθάνατο...Παρολίγο να τη φάω μια φορα για τα καλά εξαιτίας του... :-)

Μακρυά απο τα ακριβά,μη στο φάνε κιόλας ;) Πω πω τι μου θυμίσατε τώρα ακόμα το έχω! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...