Προς το περιεχόμενο

admin-moderator:Τι Πως Γιατί και Πότε??


dterzakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

supermoderatoroβασία... πιο εύκολα λέω το 'άσπρη πέτρα ξέξασπρη...' παρά αυτή την λέξη! :lol: H οποία κατά την ανάγνωσή της, μου φέρνει στο μυαλό την superμαντολίνη του Βουτσά! hlp.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 59
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Γενικότερα δεν αντέχω όσους μιλούν ακαθόριστα, του στυλ "κάποιος από εδώ μέσα είναι 'κάπως', δεν λέω ποιός, όχι δεν είσαι εσύ, ούτε εσύ, μη με πιέζετε".

 

Και αυτό ακριβώς κάνει και ο BOUGAS τώρα.

 

Όπως και προφανώς καταλάβατε, αυτό το post το κάνω μόνο και μόνο για να αυξήσω το postcount μου :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και προφανώς καταλάβατε, αυτό το post το κάνω μόνο και μόνο για να αυξήσω το postcount μου

 

Μόνο εγώ ακούω καμπάνες? (202/6 = 33,... posts/year)... :P... Αλλά ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να είσαι ο κύριος χρηματοδότης του περίφημου λογαριασμού σε κάποια νησάκια του Ειρηνικού... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Μόνο εγώ ακούω καμπάνες? (202/6 = 33,... posts/year)... :P... Αλλά ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να είσαι ο κύριος χρηματοδότης του περίφημου λογαριασμού σε κάποια νησάκια του Ειρηνικού... :P

 

Το μέλος The_Edge έχει τα εξής δύο 'προσόντα' και παραμένει moderator:

 

  • α) είναι μέλος μικρού και άσημου μουσικού συνόλου (βαρβαριστί "συγκρότημα") με κάποιες μικρές επιτυχίες στο εξωτερικό. Η κατάληψη του πόστου του moderator, όπως αντιλαμβάνεστε, προσδίδει κάποιο κύρος τόσο στο μέλος The_Edge όσο και στο μουσικό σύνολο στο οποίο συμμετέχει.
  • β) είναι ο μόνος βάζελος του moderating team και, ως εκ τούτου, καλύπτεται από διεθνείς συμβάσεις για την καταπίεση των μειονοτήτων και την προστασία της άγριας χλωρίδας και πανίδας.

Γι'αυτό τον έχουμε - αλλά δεν τον αφήνουμε να δημοσιεύει πολλά μηνύματα, μήπως μας μαγαρίσει το forum... :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μέλος The_Edge έχει τα εξής δύο 'προσόντα' και παραμένει moderator:

 

  • α) είναι μέλος μικρού και άσημου μουσικού συνόλου (βαρβαριστί "συγκρότημα") με κάποιες μικρές επιτυχίες στο εξωτερικό. Η κατάληψη του πόστου του moderator' date=' όπως αντιλαμβάνεστε, προσδίδει κάποιο κύρος τόσο στο μέλος [b']The_Edge[/b] όσο και στο μουσικό σύνολο στο οποίο συμμετέχει.
  • β) είναι ο μόνος βάζελος του moderating team και, ως εκ τούτου, καλύπτεται από διεθνείς συμβάσεις για την καταπίεση των μειονοτήτων και την προστασία της άγριας χλωρίδας και πανίδας.

Γι'αυτό τον έχουμε - αλλά δεν τον αφήνουμε να δημοσιεύει πολλά μηνύματα, μήπως μας μαγαρίσει το forum... :-P

 

Και εγώ απορούσα γιατί δε με έχει απολύσει ακόμα ο εξοχότατος, ο "φανταστικός" μας admin!! Πραγματικά, έλυσες όλες μου τις απορίες σχετικά με το θέμα :-D

 

Δε θα μιλήσω άλλο, αυξάνεται επικίνδυνα το postcount μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
[...] ο εξοχότατος, ο "φανταστικός" μας admin[/color']!! [...]

 

Κάτι τέτοια γράφεις και διατηρείσαι ακόμα... :mrgreen:

 

γλυφτρόνι, σε λίγο θα με ξεπεράσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The_Edge, έχω την εντύπωση πως αν σβήσεις παλιά σου ποστ αφαιρούνται από το postcount σου...

 

Και όσον αφορά την γενικότερη συζήτηση

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

whatever.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο "φανταστικός" μας admin[/color']!!

Λάθος το έγραψες (συγνώμη... το γράψατε, μιας και πλέον έχω την τιμή να απευθύνομαι σε ένα τόσο διάσημο και αγαπητό πρόσωπο..) .... είναι "φφφφφφφφφφφφφφφανταστικός" μας admin. :D :P. Σκύλε του πολέμου... τρίζει η καρέκλα/πολυθρόνα/θρόνος σου.... :P

 

whatever.gif

 

Hats off!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικότερα δεν αντέχω όσους μιλούν ακαθόριστα' date=' του στυλ "κάποιος από εδώ μέσα είναι 'κάπως', δεν λέω ποιός, όχι δεν είσαι εσύ, ούτε εσύ, μη με πιέζετε".

 

Και αυτό ακριβώς κάνει και ο BOUGAS τώρα.

 

Όπως και προφανώς καταλάβατε, αυτό το post το κάνω μόνο και μόνο για να αυξήσω το postcount μου :-D

ο πρωτος εισαι εσυ.εχουμε ξεχασει πως εισαι smod.εχεις να ποσταρεις..........δεν θυμαμαι!

αυτο ειναι δικαιωμα σου!τουλαχιστον δεν προκαλεις,σε αντιθεση με τον DUKE,ο οποιος δεν ξερω,μπωρει το παλικαρι να κανει 1002 δουλειες στο site,αλλα σαν χρηστης..............

Μπαινει μεσα σαν σιφουνας,κανει 1-2 BAN,κλειδωνει 5-6 τοπικ,και παει για υπνο ησυχος!

καποτε με εκανε 1 μηνα BAN,επειδη ειπα σε ενα χρηστη <ποσα μου δινεις για να σου απαντησω>,και καποιος προφανος καταλαβε το λαθος του,και με εκανε unban σε 2 μερες.

παρολο που δεν εφταιγα εγω,ζητησα προσοπικα συγνωμη στον DUKE,και δυστηχος δεν πηρα ουτε απαντηση.

 

ΥΓ.ειπα 200-300 ποστ,ειπα ****(4 γραμματα).τι αλλο να ελεγα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαράκι

 

Το αδιαμφισβήτητο γεγονός είναι πως αν οι άνθρωποι μπορούσαν να αφήσουν τα σώματά τους, και μέσω καλωδίων να καταλήξουν μέσα σε μια ηλεκτρονική συσκευή, θα το είχαν ήδη κάνει. Κι αυτό συμβαίνει διότι ο πραγματικός κόσμος είναι θλιβερός κι επίπονος. Το ίντερνετ, που ο καθένας μπορεί να είναι ότι θέλει, είναι πιο βολικό. Αλλά όπως καταλαβαίνεις, η αλήθεια παραμένει αλήθεια, και το ψέμα παραμένει ψέμα. Ακόμα κι αν πιστεύεις ακράδαντα το αντίθετο, αυτό δεν μπορεί να αλλάξει τον φυσικό κόσμο.

 

Και το παραπάνω στο αναφέρω ενδεικτικά, για να μην δίνεις τόση βαρύτητα σε ασήμαντα πράγματα. Θα κάνεις καλό στον εαυτόν σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το παραπάνω στο αναφέρω ενδεικτικά, για να μην δίνεις τόση βαρύτητα σε ασήμαντα πράγματα. Θα κάνεις καλό στον εαυτόν σου.

φιλε μου,απλα μια απορια ειχα.και μου την ελυσε ο paredwse με απαντηση του.

δεν ειχα σκοπο να δημιουργησω προβλημα.

τωρα αν μερικοι users που δεν εχουν τα κοτσια να μιλησουν ανοιχτα για να μην φανε ban και χασουν κανα ποστ................αυτο ειναι μια αλλη συζητηση.

εγω παντος τα ειπα και ησυχασα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...