Προς το περιεχόμενο

Έχει νόημα το Sony PSP για ένα "μεγάλο" παιδί;


Yannis1976

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα!

 

Το Πάσχα είχα την ευκαιρία να δω από κοντά ένα Sony PSP και ομολογουμένως τρελάθηκα!! Ξεκίνησα για πλάκα να παίξω ένα ματσάκι Pro Evolution Soccer και αποβλακόθηκα για τουλάχιστον μια ωρα. Γραφικά, οθόνη και ήχος φανταστικός με gameplay όμοιο σχεδόν με το PS2. Μάλιστα ομολογώ ότι ως οπαδός των PC προτιμώ τα παιχνίδια εκεί με τις κονσόλες να τις αφήνω για τους φίλους μου όταν παίζουμε όλοι μαζί. Το PSP όμως με κατέπληξε σε σημείο που να σκέφτομαι να πάρω ένα ακόμα και για μένα!! Λόγω πολλών ταξιδιών ίσως και να με βόλευε στις λίγες ελεύθερες ώρες , αλλά από την άλλη σκέφτομαι μην τη πατήσω με καμιά βιαστική αγορά. Ούτε μικρός είμαι, ούτε φαντάρος πάω αλλά ούτε και πολύ χρόνο έχω. Κανείς άλλος στη θέση μου;

 

Γιάννης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε κ γω 27 είμαι αλλα το τσίμπισα το psp. Είναι μπιζουδάκι! Χωράει στο τσαντάκι κ έχεις πάντα μαζί σου το παιχνίδι σου. το τραγούδι σου , την ταινία σου!

Το σκεπτικό μου ήτανε ότι: δίνουμε για το κωλοκινητά 300€ και σε 3 μήνες τα βαριέσαι.... Το psp χλωμό να το βαρεθείς. Οπότε κρατάω το ίδιο το κιν και πήρα psp!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε κ γω 27 είμαι αλλα το τσίμπισα το psp. Είναι μπιζουδάκι! Χωράει στο τσαντάκι κ έχεις πάντα μαζί σου το παιχνίδι σου. το τραγούδι σου ' date=' την ταινία σου!

Το σκεπτικό μου ήτανε ότι: δίνουμε για το κωλοκινητά 300? και σε 3 μήνες τα βαριέσαι.... Το psp χλωμό να το βαρεθείς. Οπότε κρατάω το ίδιο το κιν και πήρα psp!![/quote']

 

 

sostos.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξυπακούεται ότι για να το πάρω θα πρέπει να μπορω να δοκιμάσω πρώτα τα παιχνίδια...Γνωρίζω ότι η έκδοση 1,5 επιτρέπει κάτι τέτοιο. Με τις επόμενες τι γίνεται; Έχετε δοκιμάσει κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...