Προς το περιεχόμενο

..θέλω να πουλήσω την οθόνη μου αλλά δεν ξέρω πόσο!


giankyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω ιδέα πόσα θα μπορούσε να πιάσει μια CRT Sony CPD E250 (17'' 85Hz max). Όποιος έχει όρεξη μπορεί να κατεβάσει και το pdf με τα specs της Ε240 (δεν βρίσκω για την 250 και απ' ότι βλέπω είναι ίδια).

 

Ποιός μπορεί να βοηθήσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τιμη που θα την δωσεις θα κυμαινεται περιπου απο 40€ μεχρι 70€στη καλυτερη περιπτωση αναλογα με την κατασταση της οθονης.εκτος απο καποιον γνωστο που εχει αναγκη μια οθονη για να κανει την δουλεια του ή σε καποιο μαγαζι που εμπορευεται μεταχειρισμενα περιφερειακα οπου σιγουρα θα πεσει η τιμη της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άποψή μου είναι οτι δεν αξίζει να την πουλήσεις. Τα λεφτά που θα πάρεις είναι πολυ λίγα. Κράτα τη, μπορει να σου χριαστεί πουθενά. Μπορεί να φτιάξεις κανα παλιό pc ή να πειραματιστείς με τιποτε άλλο. Στην τελική μπορεις να την κάνεις ενυδρύο :-) (Το χω δεί κι αυτό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κρατα την.... και 50 και 100 ευρω ειναι ξεφτυλα λεφτα.... και ανεκτιμητα αμα θα παθεις ζημια σε καμια TFT και μεινεις χωρις οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδιά! ..συμφωνώ πως είναι κρίμα να την δώσω σ' αυτά τα λεφτά, καλύτερα να μείνει για spare.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fleamarket CRT 17άρες κατα φθίνουσα τιμή http://www.fleamarket.gr/category.cfm?CategoryID=656&type=1&order=10

νορμαλ τιμές = 20 (αλλα οχι με Αμεση) ώς 80 (δύσκολα φεύγουν)

η φτηνότερη καινούρια με εγγύηση, κλπ (δεν ειναι Sony, αλλα με αυτες θα συγκρίνει ο ενδιαφερόμενος): Skroutz = 95, e-shop = 110

κι εγώ πιστεύω οτι η χρησιμότητα μιας 2η οθονης ρεζέρβα (αν χαλάσει η 1η, ή φτιάξεις κανενα κατεβαστήρι) ειναι πολύ ανώτερη απο 50 ευρώ. θα την κρατούσα σε ενα πατάρι.

για αγγελία... 60-70 ευρώ (στο χαλαρό, μπάς και πέσουμε σε "απληροφόρητους" ), ή αν βιάζεσαι 30 για να φύγει σκότωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κράτα την σε κάποιο πατάρι ή αν θές δώσε 40-50 ευρώ και πάρε έναν stand-alone tv tuner και έχεις μια τηλεόραση 17 ιντσών οπουδήποτε θες στο σπίτι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...