Προς το περιεχόμενο

Interstellar Marines


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ελπίζω να το βγάλουν, πραγματικά τα βίντεο τα σπάνε και από ότι φαίνεται, κινείται στη "λίγκα" του Hard Reset (FPS + cool graphics + atmosphere + scenario)

 

πραγματικά τέτοια indie αν είχανε πόρους, θα έβαζαν τα γυαλιά σε ΠΟΛΛΑ "μεγάλα" ονόματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 4 μήνες μετά...

3 μέρες έμειναν ... δεν το βλέπω... αν και έχω δώσει

με 0 promotion δεν πας πουθενά... ούτε 50% δεν ειναι

αν δεν το πιάσεις την 1η φορά, μπορείς να ξαναβάλεις το project στο kickstarter ή είναι μια κι έξω;

 

κρίμα πάντως το παιχνιδάκι, είχε ενδιαφέρον setting

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Όχι, δεν είναι "μία κι έξω", μπορεί να επανέλθει κανείς, αλλά θέλει σκέψη και μελέτη.

 

Λ.χ. projects τα οποία επέστρεψαν σύντομα με πολύ μειωμένο στόχο έγιναν αντικείμενο σχολίων στη λογική του "γιατί για το ίδιο παιχνίδι ζητάς το 1/3 από αυτά που ζητούσες πριν λίγο καιρό, το πετσόκοψες ή την πρώτη φορά πήγαινες να πετσοκόψεις εμάς;"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σίγουρα τέτοιο come back μάλλον περισσότερο κακό κάνει παρά καλό, για το Marines όμως εννοούσα ότι αν ξαναβγούνε σε kickstart να ζητήσουν την ίδια τιμή άλλα να κάνουν μια καμπάνια της προκοπής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για να είμαι ειλικρινής, επειδή πρόκειται για κατηγορία με την οποία σπάνια ασχολούμαι, δεν το έχω παρακολουθήσει στενά, αλλά έχουν ένα συμπαθητικό αριθμό updates, τα βίντεο δείχνουν πως έχουν δουλέψει πάνω στο παιχνίδι και δε βγήκαν απλά να μαζέψουν λεφτά για μια ιδέα που έχουν και θα δούμε πώς θα πάει (πράγμα το οποίο έχουν κάνει "μικροί" και "μεγάλοι" στο Kickstarter).

 

Σαφώς ακούστηκε πολύ λιγότερο σε κάποια fora που επισκέπτομαι από ό,τι άλλα (πολύ πιο πρώιμα και λιγότερο πειστικά projects). Τώρα, αν φταίνε οι devs κι αν θα μπορούσαν να είχαν κάνει κάτι καλύτερο, δεν το ξέρω, αλλά ως "περαστικός" τους βρίσκω πολύ καλύτερους από πολλά άλλα projects σε επίπεδο παρουσίασης, ωριμότητας πρότασης κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...