Προς το περιεχόμενο

Formula 1!


Bougas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 255
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Καλα ρε φιλε αν δεν ειναι η RENAULT αξιοπιστη,ειδικα τα τελευταια 2 χρονια τοτε ποια ειναι?

Οσο για τον Massa τον ειδαμε 2 φορες φετος,στη βροχη που δεν μπορουσε να σταθει εντος πιστας

Αμαν πια με τον ΤΑΡΙΦΑ ...

 

 

Μηπως ξερει κανεις καποιο δορυφορικο που να δειχνει τον αγωνα ζωντανα?

 

na sou thimiso oti me tin proti emfanisi tou neou kinitira tis renault fetos o alonso egatelipse.kai anagastika valane ton palio me kapies veltioseis giati ginane rompa kai den tha termatizaneoute se ena agona

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφω την εξελιξη του αγωνα,για να μην σας το χαλασω,θα το γραψω με ασπρα γραμματα,οποιος θελει το διαβαζει

 

καλη εκκινηση απο το σουμι που ειναι 6,4ος ο αλονσο,1ος ο μασα και 2ος ο κιμι,χωρις προβληματα...μετα απο 2 γυρους εχουμε ατυχημα και μπαινει το αυτοκινητο ασφαλειας,ο σουμι πιανει το φισικελα που ειναι 5ος και με το που ξαναξεκινα ο αγωνας το περναει στον επομενο γυρο,ειχε κολλησει πισω του και τον περασε στην ευθεια,στα φρενα για τη στροφη ο σουμι φρεναρει και ο φισικελα ειναι ελαχιστα πισω του,στην επομενη στροφη το μονοθεσιο γλιστρα και ο σουμι παει πολυ αργα με αποτελεσμα να τον περασει ο φισικελα και οι αλλοι,εσκασε το λαστιχο....νομιζω πως οποιες ελπιδες εξανεμιστηκαν,κριμα θα ηταν γαματος αγωνας...το λαστιχο που εσκασε ηταν το πισω αριστερα

 

 

 

edit: μακαρι να βγω ψευτης,θα μας τρελανει ο μιχαλακης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

na sou thimiso oti me tin proti emfanisi tou neou kinitira tis renault fetos o alonso egatelipse.kai anagastika valane ton palio me kapies veltioseis giati ginane rompa kai den tha termatizaneoute se ena agona

 

 

Φιλε μου χωρις παρεξηγηση να σου πω κι εγω οτι ο fisichella ετρεχε με τον καινουργιο κινητηρα σημερα και οτι η RENAULT πηρε τα 2 αυτα πρωταθληματα

οδηγου-κατασκευαστη χαριν στην αξιοπιστια και οχι γιατι ειχε πιο γρηγορο μονοθεσιο...(αν και θα το ηθελα πολυ αυτο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να το δεις μεσω nova,στο RTL το γερμανικο...

 

Εγω το ειδα στο RTL και ηταν πολυ καλυτερα απο το να ακουω τις μ@*@***ς

του Παλομπαρινι και του αλλου...που μου φοραει τις μπλουζες της ferrari...

Παντως ειναι απαραδεκτοι περισυ ηταν με τη mclaren φετος με τη ferrari τουλαχιστον ας ηταν σταθεροι...

Δεν πειραζει ομως αλλο ενα νταμπλ για την RENAULT!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στον Αλόνσο για το πρωτάθλημα κι επισης μπράβο στον μεγάλο Σουμάχερ για τον τρομερό αγώνα που έκανε και για το γεγονός οτι έφυγε με το κεφάλι ψηλά όντας ο μεγαλύτερος οδηγός των τελευταίων χρόνων κι ένας απ' τους μεγαλύτερους του αθλήματος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου χωρις παρεξηγηση να σου πω κι εγω οτι ο fisichella ετρεχε με τον καινουργιο κινητηρα σημερα και οτι η RENAULT πηρε τα 2 αυτα πρωταθληματα

οδηγου-κατασκευαστη χαριν στην αξιοπιστια και οχι γιατι ειχε πιο γρηγορο μονοθεσιο...(αν και θα το ηθελα πολυ αυτο)

 

O Alonso πήρε το πρωτάθλημα και με την τύχη του, όταν έσκαγε συνέχεια το αυτοκίνητο του Fisi αυτός δεν είχε οτ παραμικρό πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Alonso πήρε το πρωτάθλημα και με την τύχη του, όταν έσκαγε συνέχεια το αυτοκίνητο του Fisi αυτός δεν είχε οτ παραμικρό πρόβλημα.

 

Δυστυχως για τον Fisico ολες οι δοκιμες (ειδικα περισυ) γινονταν με το μονοθεσιο του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φέτος;

 

Τι φετος? ποσες φορες εσπασε του φισικελα φετος?

 

 

 

Δηλαδή -κατά την λογική σας- ο Κιμις είναι γκαντέμης, και ο Μιχάλης κολόφαρδος ε?

 

 

Ο κιμι ειναι γ@@@ τους πιλοτους το οτι περισυ σε 15 αγωνες ειχε αλλαξει πανω-κατω 12 κινητηρες δεν φταιει αυτος...

Ο μιχαλης αν εκμεταλευοταν καποια λαθη φετος π.χ. μπουλονι στην Ουγγαρια

και δεν εκανε και μ@λ@κ@ες π.χ. παρκαρισμα στο Μονακο...Τωρα ισως να ηταν αλλιως τα πραγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι έχουν τις καλές και τις κακές στιγμές τους. Κανείς δε μπορεί να χαρακτηριστεί τυχερός όταν επί σειρά ετών παρουσιάζει σοβαρότητα σταθερότητα και ταλέντο. Είναι σα να λέμε ότι ο Μαραντόνα ή ο Μάικλ Τζόρνταν ήταν ευρύπρωκτοι και κατάφεραν ότι κατάφεραν. Ή ότι ο Ρόσσι είναι κι αυτός το ίδιο.

 

Δε γίνονται αυτά, για να είσαι στην κορυφή για χρόνια σημαίνει ότι είσαι ο καλύτερος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...