Προς το περιεχόμενο

Τι λένε οι Macιδες στους Windάκιδες....


mixalis8

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν.... θέλω την γνώμη όλων των φανατικών των Mac... (στους Windάκιδες δεν απαντούμε)....

 

Τι θα λέγατε σε έναν Windάκια.... για να τον βουλώσετε το στώμα????

 

Θέλω ιδέες που μετά οι Windάκιδες δεν θα ξαναμιλήσουν ποτέ...:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

"

Εγώ με τον MacIntel-που-δεν-λέγεται-pc-αλλα-μήπως-είναι μπορώ και παίζω αμαλάχει και windows games' date=' εσύ μπορείς να παίξεις Mac gamez?

άρπα τηνανε!!!![/quote']" :twisted:

 

αυτό να του πείς.

 

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

 

 

α! καλό εεεεεεεεεεεεε; γελάσαμε πάλι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

/Caution: Flame alert!!!

 

...ti se noiazei ti kanoun oi pc-akides. Kane esu kala ti douleia sou kai o kathenas dialegei na dei o,ti mixanima thelei. H alitheia einai oti polloi pc users den exoun dei pote apple mixanima na douleuei. Krima. Episis, arketoi apo autous exoun KAI apopsi gia to macosx. Akoma pio krima.

 

No need to flame.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ine kai ti voleuei ton kathenan.mporei o allos sto pc na mamaei kai na dernei kai sto macintosh ftou kai ta misa apo tin arxi idika sto thema troubleshooting.oti ginetai kai me to linux.oloi to theoroume korifi kai oti den kolaei alla oi perisoteroi den to xrisimopoioume monima.kai ego exo pc alla exo litourgisei ligaki macintosh kai apo taliga pou exo dei mporo na po oti genikos itan poli pio stathero ktl alla ine an exeis orexi na asxolitheis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογο οτι δουλευω και σε pc και κυριως linux, κυριως λεω γιατι οπου πας υπαρχουν τα win και σε αναγκαζουν να @$#$$@$, και απο τον 1 μηνα που εχω το μινι μπορω να πω οτι και τα δυο δουλευουν τελεια. Ειμαι οπως ερωτευμενος με το ΑΘΟΡΥΒΟ μινι και την ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του linux. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alla ine an exeis orexi na asxolitheis

 

ΠΙστεψε με, δεν ισχυει για τον εξης λογο: ειναι τοσο ευχρηστο, που δε χρειαζεται ιδιαιτερο κοπο να το μαθεις. Φυσικα υπαρχουν καινουρια πραγματα, αλλα ειναι τοσο απλα που δεν ειναι ιδιαιτερα επιπονη η διαδικασια του να αλλαξεις συνηθειες των Windwos.

Εν αντιθεση πχ. με τα linux, που χρειαζεσαι κοπο για να μαθεις-καταλαβεις τι παιζει, ιδιαιτερα με το troubleshooting.

 

Απο οταν το εχω αγορασει, χρησιμοποιω μονο το μακ. Το pc το εχω για κατεβαστηρι, αν και με ενοχλει ο θορυβος, αφου ανακαλυψα τη δυνατοτητα του να δουλευεις υπολογιστη χωρις να ενοχλησε. Για να ειμαι ειλικρινης, σκεφτομαι να παρω και ενα μινι οταν εχω τη δυνατοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα mini για "κατεβαστηρι" (κορυφαια ατακα) σκεφτομαι να παρω κι εγω,

γιατι εμενα δεν ενοχλει ο θορυβος του μεγαλου οταν το δουλευω,

αλλα ρε παιδια το εχω στο σαλονι (ελλειψη χωρου) και το πρωι που ξυπναω

για να παω στην δουλεια, και ειναι πρωι το ματι μισο-κλειστο κι εχει ησυχια,

ακουγεται ο βομβος του G5 σαν τις μηχανες του Βισμαρκ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που μου έρχεται να πώ σε κάποιον πισά, ακόμα και στον εαυτό μου όταν δουλεύω στο PC:

"Ουάου! Δεν έχω δει πιο όμορφη μπλέ οθόνη!!!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...