Προς το περιεχόμενο

Να την φτιάξω με 500????


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω μια Philips Match Line την ακριβή εκδοση και ειναι 29".Πριν απο 3 μερες αρχισε να σβήνει χωρίς λόγο . την πηγα στο εξουσιοδοτιμένο service και μου είπαν οτι εχει χαλάσει η ΟΘΟΝΗ και θελει αλλγη.Αυτό κοστίζει μαζί με την εργασία 506,80?:cry: :cry: :cry: :cry:

 

 

Ειναι 8χρονων και δεν την εχω δουλεψει και πολύ ειναι για αγωνες, ταινίες και γενικά για φασαρία, δεν ειναι καθημερινής χρήσης!

 

Τι να κανω να την φτιάξω, αξίζει???

Πόσο κανει μια τετοιας ποιότητας τηλεόραση τωρα, εαν υπάρχει αντίστοιχη?

Παιρνεις LCD με ενα ποσό κοντά στα 650-700??πόσων ιντσών?

 

Ευχαριστώ πολύ!!!!Εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.:) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw lew na kopseis kamia volta apo kanenan texniko koda s mipws sti ftia3ei .. kai egw eixa provlima me mia palia philips (pio palia) to idio kai ir8e enas mastoras , tin pire kai kati ekane se kati kolliseis moupe kai eftia3e ...

 

dn dokimazeis kai esu ?

genika oi adiproswpeies varane polu tis times...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω δεν μιλάμε για επισκευή εδω λεμε οτι θελουν οι λαλακες να αλλαξουν ολοκληρη την οθόνη!!!!

 

Τελικά υπάρχει τβ μα αυτα τα χαρακτηριστικά καινουρια κοντα στα 500€????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω δεν μιλάμε για επισκευή εδω λεμε οτι θελουν οι λαλακες να αλλαξουν ολοκληρη την οθόνη!!!!

 

Τελικά υπάρχει τβ μα αυτα τα χαρακτηριστικά καινουρια κοντα στα 500?????

 

kai emena m eipan epeidi espase ena visma apo to laptop kai dn fortize oti eprepe na alla3oun oli ti mitriki me 600 eurw !!

to anoi3a monos kai to eskisa stis kolliseis kai twra einai tzet ...

 

apla 8elw na sou pw oti dn haneis kai tpt na rwtiseis kai kapoion allo ektos apo tin adiproswpeia...

 

tespa an odws dn tin 8es ...

sta 500 eurw vriskeis stis 20 intses polla modela ... des samsung/sharp/lg

meta tis varane tis times .. gia 23-26 8es gurw 700-800...

padws an dn endiaferesai kai toso gia tin poiotita pare kamia funai/blue sky apo to gnwsto meros ..

 

an 8es pigaine kai mediamar. pou paizoun genika kales prosfores ekei gurw ...

 

genika apopsi m einai na ta skaseis kanonikotata na pareis mia hd 1080p lcd kai na tin kratiseis polu kairo kai 8a tin euxaristi8eis ! .. egw proswpika tsibisa autin: http://www.consumer.philips.com/consumer/catalog/catalog.jsp?fhquery=fh_secondid%3D42pf9730_10_gr_consumer%26fh_location%3D%2F%2Fconsumer%2Fel_GR%2Fcategories%3Ccatalog_gr_consumer%2Fcategories%3Ctv_gr_gr_consumer%2Ffh_att_ce_use%3E%7BFH_TV_USE_HOMET%7D%26&productId=42PF9730_10_GR_CONSUMER&activeCategory=TV_GR_GR_CONSUMER&fredhopperpage=detail.jsp&language=el&country=GR&catalogType=CONSUMER&proxybuster=XWZ233102JDKBJ0RMRESHQVHKFSEKI5P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο KenZone εχει δικιο, πηγαινε τη καλυτερα σε εναν μαστορα εκει στη γειτονια να της ριξει μια ματια. Συνηθως τα επισημα Service βαρανε στο ψαχνο χωρις λογο, μπορει να ειναι κατι πολυ απλο οπως μια κολληση και αυτοι να σου λενε αρλουμπες.

 

Μια δευτερη γνωμη ειναι παντα χρησιμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την πηρα την τηλεοραση και θα την πάω στο τεχνικό της γειτονιας για να δω τι θα μου πεί...

 

Κοιταξα εχθέςσ τον Κωτσόβολο και στο MediaMrkt και για να πρεις τβ με την ποιότητα αποικόνισης της Match Line που ειναι ότι καλύτερο εχει βγεί σε CRT θες 2000€-2200€ για μαρκα και 1800-2000€ για lg,firstline,tomshon,ktl ktl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά οι τεχνικοί της Philips, το πρώτο πράγμα που λένε μόλις δουν μια βλάβη είναι αλλαγή οθόνης. Φίλος μου έχει ακριβώς την ίδια με σένα, του έκανε κάτι περίεργα, φωνάζει την αντιπροσωπεία, αλλαγή οθόνης του λένε, του στέλνω ένα γνωστό τεχνικό σπίτι του να την δει, και την έφτιαξε με 20 € και παίζει ΟΚ εδώ και 3 χρόνια....

 

Πήγαινε την σε τεχνικό να δει αν μπορεί να κάνει τίποτα. Αν όχι, εγώ δεν θα την έφτιαχνα, δεν συμφέρει. Μπορείς να βρεις 32" 100Hz (CRT) σε πολύ καλές τιμές πλέον αν δεν θες LCD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...