Προς το περιεχόμενο

Να την φτιάξω με 500????


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά οι τεχνικοί της Philips' date=' το πρώτο πράγμα που λένε μόλις δουν μια βλάβη είναι αλλαγή οθόνης. Φίλος μου έχει ακριβώς την ίδια με σένα, του έκανε κάτι περίεργα, φωνάζει την αντιπροσωπεία, αλλαγή οθόνης του λένε, του στέλνω ένα γνωστό τεχνικό σπίτι του να την δει, και την έφτιαξε με 20 ? και παίζει ΟΚ εδώ και 3 χρόνια....

 

Πήγαινε την σε τεχνικό να δει αν μπορεί να κάνει τίποτα. Αν όχι, εγώ δεν θα την έφτιαχνα, δεν συμφέρει. Μπορείς να βρεις 32" 100Hz (CRT) σε πολύ καλές τιμές πλέον αν δεν θες LCD.[/quote']

 

Δεν φταίνε οι τεχνικοί αλλα η Philips. Βρήκα εναν τεχνικό της Philips απο το Service να ερθει σπίτι "μονος" να την φτιάξει!!!;-) ;-) ;-) ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φταίνε οι τεχνικοί αλλα η Philips. Βρήκα εναν τεχνικό της Philips απο το Service να ερθει σπίτι "μονος" να την φτιάξει!!!;-) ;-) ;-) ;-)

pes mas poso phre autos k poso 8a perne h philips

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγο πάνω από 600€ αγοράζεις βιντεοπροβολέα, που σου δίνει άνετα πάνω από 80" και με καλύτερη ανάλυση από την τηλεόραση (Ανάλυση τηλεόρασης: 640χ480, ανάλυση βιντεοπροβολές αυτής της τιμής: 800χ600)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια ειμαι πίσω με νεα!!!

 

Ακουστε να τρελαθήτε:

 

ο τεχνικός μου πήρε 35€ για να την φτιάξει και μου είπε οτι δεν επαίζε γιατί ειχε ρινισματα στον καθοδικό σωλήνα λόγω μαγνητισμού!

 

Μου είπε οτι η αλλαγή οθόνης κοστίζει οπουδήποτε αλλού εκτός απο την Philips(το διασταυρωσα) 230-250€ και η εγγύηση ειναι 6 μηνες και όχι 4 που δίνει η αντιπροσωπεία!

 

Επίσης μου είπε οτι ίσως και να βρεί και μεταχειρισμένη οθόνη και να μου την βάλει εαν ξαναεχω πρόβλημα!

 

Και τελος όταν αγοράσεις καινουρια τηλεόραση σου δινει 2-3 χρόνια εγγυηση για όλη αλλα 6μηνες για τον καθοδικό!!!!!!!

 

Γ@μω τις αντιπροσωπείες, γ@μω!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ειμαι πίσω με νεα!!!

 

Ακουστε να τρελαθήτε:

 

ο τεχνικός μου πήρε 35? για να την φτιάξει και μου είπε οτι δεν επαίζε γιατί ειχε ρινισματα στον καθοδικό σωλήνα λόγω μαγνητισμού!

 

Μου είπε οτι η αλλαγή οθόνης κοστίζει οπουδήποτε αλλού εκτός απο την Philips(το διασταυρωσα) 230-250? και η εγγύηση ειναι 6 μηνες και όχι 4 που δίνει η αντιπροσωπεία!

 

Επίσης μου είπε οτι ίσως και να βρεί και μεταχειρισμένη οθόνη και να μου την βάλει εαν ξαναεχω πρόβλημα!

 

Και τελος όταν αγοράσεις καινουρια τηλεόραση σου δινει 2-3 χρόνια εγγυηση για όλη αλλα 6μηνες για τον καθοδικό!!!!!!!

 

Γ@μω τις αντιπροσωπείες' date=' γ@μω!!!!!!!![/i']

δειται

δλδ ψαχνουν για κοροιδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρουφιανοι ΚΛΕΦΤΕΣ .... κλασσικες αντιπρωσοπειες ..... οπως με τα αυτοκινητα . Οταν πηρα το ΙΒΙΖΑ μου ελεγαν αν το πας για service εκτος απο εμας χανεις την εγγυηση .... Service αντιρπωσοπειας 180 Ευρω service διπλα απο το σπιτι μου 75 .....οταν χαλασε το παραθυρο ο μηχανισμος του μου ειπαν το πηγες για serivce αλλου δεν καλυπτει και οταν αρχισα τα καντηλια μου τον αλλαξανε και μου ειπαν και συγγνωμη ..........αι σιχτιρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gagas αυτη η μα*ακια με τα κ*λοπαραθυρα παιζει παντου. Σε ολα τα νεα αμαξια μεσα στο χρονο θα πεσει και μια φορα το παραθυρο. Στο xsara του πατερα μου εχει πεσει 4-5 φορες, την πρωτη φορα δε του ζητησανε 250 ευρω (!!!), φρικαρισε και αμεσως πηρε τηλεφωνο γνωστο του στη Citroen. Εδωσε 20ευρω και καθαρισε...

 

ΖΩΑ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ

 

Ελλας η χωρα της αρπαχτης

 

το κερατο μου μεσα..

 

Φιλε Dioptra πηγαινε απο την κωλοαντιπροσωπεια και βρισε τους. Καταγγελια στην Ενωση Καταναλωτων (οχι οτι θα τους ανησυχησει ιδιαιτερα, ετσι για το γαμωτο ομως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gagas αυτη η μα*ακια με τα κ*λοπαραθυρα παιζει παντου. Σε ολα τα νεα αμαξια μεσα στο χρονο θα πεσει και μια φορα το παραθυρο. Στο xsara του πατερα μου εχει πεσει 4-5 φορες' date=' την πρωτη φορα δε του ζητησανε 250 ευρω (!!!), φρικαρισε και αμεσως πηρε τηλεφωνο γνωστο του στη Citroen. Εδωσε 20ευρω και καθαρισε...

 

ΖΩΑ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ

 

Ελλας η χωρα της αρπαχτης

 

το κερατο μου μεσα..

 

Φιλε Dioptra πηγαινε απο την κωλοαντιπροσωπεια και βρισε τους. Καταγγελια στην Ενωση Καταναλωτων (οχι οτι θα τους ανησυχησει ιδιαιτερα, ετσι για το γαμωτο ομως)[/quote']

 

 

Θα το κανω αυτό ετσι για το γαμώτο~~!!!!!!!:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eimai texnikos TV.SE KAMIA PERIPTOSH STO SBISIMO TIS TILEORASHS DEN NOEITAI XALASMENH OTHONH!Kanena trofodotiko to poly na exei xalasei' date=' ase poy mporei na einai kamia kollisi.Fyge apo kei... einai apateones!

Filika memos Larisa.[/quote']

 

αν και νομίζω οτι δεν το διάβασες όλο το thread...την εφτιαξα ηδη σε τεχνικό της γειτονειάς!

 

μονο με 35?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...