Προς το περιεχόμενο

O Kaliteros Tropos na katevazo Parts apo Rapidshare


Dark-Shadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε αυτό το αέναο κυνήγι γνώσης του ανθρώπου φίλε ALR υποκλίνομαι κι ο ίδιος. Μπράβο λοιπόν στον Dark-Shadow για την φιλομάθειά του κι απολογούμαι που διαμαρτυρήθηκα με αιτία. :D

 

xaxaxa έλα ρε συ, μπράβο δεν θα πούμε σε κανέναν, αλλά ούτε και θα απολογηθεί κανείς επειδή ψάχνει.. Ο καθένας ποστάρει.. και κρίνεται από το κοινό του ;)

 

 

Πάντως από όλα τα ποστς , το πιο χρήσιμο ήταν αυτό με το κύκλωμα που σταματά την τροφοδοσία κάθε 1 ώρα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

πολυ τσιπια πλανάται στον αέρα..... δεν παιδεύομαι, τα βρίσκω ετοιμα τα θέλω και κλεμμένα τα θέλω και τσάμπα εντελως ...

 

πολυ δεν παει ρε μάγκες;

Δωστε κανα ευρω, μασούρι θα τα κάνετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το rapidshare μου έρχεται 5 ευρώ το μήνα, επειδή παίρνω μια συνδρομή κάθε 2 μήνες, κατεβάζω τ'άντερά μου απο links που έχω μαζέψει στο μεταξύ, και τον επόμενο μήνα παίζω με torrents. Ένας καφές και μια τυρόπιτα είναι αμα το σκεφτείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχουν οι γονείς σου κάρτα, μπορείς να ανοίξεις ένα λογαριασμό paypal με αυτή και να πληρώσεις μέσω paypal. Ή αν φοβούνται τις online συναλλαγές, μπορείτε να βγάλετε μια χρεωστική (debit) κάρτα απο την τράπεζά σας, να βάζεις εκεί 10 ευρώ και να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Πάντως το paypal είναι φερέγγυα εταιρεία με τεράστιο τζίρο και δεν πρόκειται να σε εξαπατήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sostos file mou!!! Ego omos tora exo lefta mono ston logariasmo mou!!! Den exo karta ti mporo na kano? Giati eime 15 xronon!!!

 

mporeis na pareis thlefwno. i xrewsh einai ligo ..piasimo (3e gia 2 meres) alla toulaxiston ta mazeueis kai katebazeis oti theleis grhgora kai me flashget.

 

 

edit: kala leei o Plastik , yparxoun kai oi debit alla kai oi proplhrwmenes kartes (px attiki bank)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Dark..Θα σου προτεινα να παρεις μια attica gift card ..Λειτουργει σαν κανονικη καρτα και βαζεις ανα πασα στιγμη οσα λεφτα θες μεσα..

Αμα βαλεις τα 300 ευρω παλι κινδυνευεις να σου ταφανε...Ενταξει δεν ειναι και παρα πολλα αλλα κριμα ειναι...

Ετσι να βαζεις οσα θες να χρησιμοποιησεις και λιγα παραπανω...Την επομενη φορα παλι τα ιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paides ti kiklomatakia k m@l@kies. afou iparxoun etoima! tha pate sto ilektrologio tis geitonias sas k tha zitisete enan xronodiakopti mprizas. ti kanei auto?einai mia "mpriza" pou tin vazeis stin mpriza k rithmiseis kathe poso tha kanei reset! pano ston xronodiakopti vazeis to reumalipti tou modem sou k eisai kirios! an thimamai kala iparxoun k ilektronika. auta pou xrisimopoioume stin douleia, eixan reset 5 leptwn minimum(ta xrisimopoioume gia automati apopagosi epaggelmatikwn psigeiwn). den ksero an iparxoun xronodiakoptes pou na exoun reset mikrotero tou 1 leptou. iparxoun k ta ilektronika xronika alla einai kapws akriva gia ton meso xristi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...