Προς το περιεχόμενο

Empus Rtw-1000: Εντυπωσεις και προβληματα


tornado

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 831
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εχω ενα empus και θελω να το συνδεσω με ενα laptop ετσι ωστε να το βαζω στο αμαξι και να μου δινει σημα κεραιας στο laptop.το προγραμμα πλοιγησης το εχω στο laptop και το empus θελω να το χρισιμοποιησω σαν κεραια gps μονο.ξερεται αν γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thomasskoy γίνεται με το Franson GpsGate.sotosko οι roms είναι αποκλειστικά και μόνο για τη συσκευή που φτιάχτηκαν άν βάλεις στο empus τη rom άλλης συσκευής το empus θα "κολλήσει" και ΔΕΝ θα ξαναλειτουργήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αγορασει ενα εmpus με papago7.μπορω να το εχω σε 2 παλμ μαζι?

 

Mάλλον εννοείς σε δυο διαφορετικά Pocket PC

Όχι δεν γινεται να έχεις το PAPAGO νομιμα σε δυο μηχανήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά είμαι χρειάζομαι επειγόντως βοήθεια. Έχω το EMPUS RTW-1000, προσπάθησα να εγκαταστήσω το LEng_grk_2003se_full. Μου ζητούσε να κάνω απεγκατάσταση προηγούμενη έκδοση του LEng αφού την έκανα τώρα δεν μπορώ ούτε να συνδεθώ με τον υπολογιστή. Δεν μου ανοίγει τα προγράμματα και την αναζήτηση, μόνο μου βγάζει ένα παράθυρο που γράφει no program memory available. Tab start > settings >system tab > memory, stop programs that did not automatically stop, and try again.

Τις κάνω αυτές τις ενέργειες αλλά τίποτα.

Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τα δέχεται τα windows mobile 6 τo ΕMPUS;

Θα 'θελα να ρωτήσω και κάτι άλλο. Ξέρει κανείς να μου πεί που μπορώ να βρώ το MASPware GPSmeter profesional edition 4.3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΤΟ EMPUS ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΗ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕΤΑ ΤΟ RESET ΤΟ ΚΑΝΩ HARD RESET ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΗ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ. TO EKANA ΑΠΟ B15 ΣΕ B18. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...