Προς το περιεχόμενο

Empus Rtw-1000: Εντυπωσεις και προβληματα


tornado

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 831
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλημέρα παίδες, έχω ένα μικρό πρόβλημα με το συγκεκριμένο ppc και θα ήθελα μια βοήθεια. το πήρα πρόσφατα από ένα γνωστό γιατί δεν το χρησιμοποιούσε αλλά είχε κάνει πατάτα και είχε σβήσει το papago από την κάρτα μνήμης με αποτέλεσμα να μην έχω πλοήγηση τώρα. θα ήθελα να μου πείτε που μπορώ να το βρώ ή αν κάποιος μπορεί να μου το στείλει. thanksssss.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 μήνες μετά...
  • 3 μήνες μετά...

Καλησπέρα, έχω ένα πρόβλημα με το Empus, δεν το χρησιμοποίησα πολύ καιρό ,έκανα format το PC μου και δεν έχω το usb driver .Εχει κανένας να μού στείλει?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχω ένα πρόβλημα με το Empus, δεν το χρησιμοποίησα πολύ καιρό ,έκανα format το PC μου και δεν έχω το usb driver .Εχει κανένας να μού στείλει?

Ευχαριστώ

 

το activesync χρειαζεσαι

κατεβασε το απο τη microsoft...free ειναι ;);)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετα απο διάβασμα 82 σελίδων είμαι σε χειρότερη κατάσταση απ'οτι όταν ξεκίνησα!!!

Θα ήθελα αν είναι εύκολο τα εξής:

1) Ξεκινώντας μένει στην αρχική οθόνη και σε μένα στην οποία αναφέρεται το Β18. Αυτό είναι ένδειξη οτι έχει γίνει το upgrade απ'οτι καταλαβαίνω. Έτσι δεν είναι;

2)Θα ήθελα να μου στείλει κάποιος ενα filelist με τα ΑΠΟΛΥΤΩΣ αναγκαία αρχεία που θα πρέπει να βρίσκονται μέσα στην mmc

3)Edit : Έκανα αναβάθμιση κανονικά αλλα και πάλι στην αρχική οθόνη κολλάει. Είχατε καταφέρει να το λύσετε ή στην αντιπροσωπεία;

Επεξ/σία από Cr33p_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει ακόμη κοσμος που ασχολειται με το Empus Rtw-1000; εχω πολυ καιρο να παρακολουθλησω το forum στην αρχη γινοταν χαμος ειχε κανει θραυση!!!!

Εγω το εχω ακομη και το φορτιζω καπου καπου για να μην χάνει τα δεδομένα αλλα τα χριστουγγενα που πηγα μια εκδρομή κατα Κοζανη μεριά με προδοσε εβγαλε ενα μήνυμα για αλλαγη της μπαταριας το εχει κανει κανεις να ενημερώσει. ασε που ο χαρτης εχει να αναβαθμιστεί απο τον περασμένο Μαιο......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει ακόμη κοσμος που ασχολειται με το Empus Rtw-1000; εχω πολυ καιρο να παρακολουθλησω το forum στην αρχη γινοταν χαμος ειχε κανει θραυση!!!!

Εγω το εχω ακομη και το φορτιζω καπου καπου για να μην χάνει τα δεδομένα αλλα τα χριστουγγενα που πηγα μια εκδρομή κατα Κοζανη μεριά με προδοσε εβγαλε ενα μήνυμα για αλλαγη της μπαταριας το εχει κανει κανεις να ενημερώσει. ασε που ο χαρτης εχει να αναβαθμιστεί απο τον περασμένο Μαιο......

 

είχα πάρει πέρσι μπαταρία αλλά πάλι δεν κρατάει πάνω απο 10λεπτο και 4 μέρες κλειστό τελειώνει η μπαταρία. Ψάχνω για άλλο γιατί δεν μπορείς να βασιστείς πλέον σε αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
είχα πάρει πέρσι μπαταρία αλλά πάλι δεν κρατάει πάνω απο 10λεπτο και 4 μέρες κλειστό τελειώνει η μπαταρία. Ψάχνω για άλλο γιατί δεν μπορείς να βασιστείς πλέον σε αυτό

 

και εγω ψάχνω για κατι αλλο ααυτό έκανε τον κυκλο του για αρχη καλό ηταν...

τι προτείνεις συντεκνε? τι γνώμη έχεις για τα Vector Master που εχει και στα Carrefour?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Παιδια,γεια χαρα σε ολους..Μετα απο ΠΟΛΥ καιρο λογο κοληματος της συσκευης,συνδεσα το empus στο pc μου..Αφου ξεκολησε τεσπα,κατεβασα την εκδοση 4.5 του activesync αλλα δεν μπορω με την καμια να δω τα αρχεια του empus..Αρχικα,δειχνει να συγχρονιζεται αλλα δεν μπορω να κανω file browsing..Σημειωση:Το pc ειναι απο σχετικα προσφατο format..Παλαιοτερα,δεν ειχα προβλημα..Μεχρι αναβαθμιση χαρτη ειχα κανει.Καμια ιδεα τι μπορει να παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και καιρό το δικό μου δεν ανοίγει.

Απλά ανάβει το power button πορτοκαλί.

Δοκίμασα Hard reset με τον συνδυασμό που

πατάς το RESET+POWER BUTTON αλλά παραμένει

κλειστό.

Έχει κανείς καμιά ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...