Προς το περιεχόμενο

Internet cafe Eλλαδας


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

to counter-strike ypothetw les to steam mporeis na pareis ton kwdiko me kapoio programma pou sou dixnei tis parametrous me to opoio to xekinas.

auto tha to kaneis antigrafh panw sto arxiko steam.exe .

 

an den breis kapoio programma kane copy to notepad.exe apo ta windows kai kanto paste panw sto arxiko steam.exe.

 

meta menei mono na trexeis thn syntomeusi pou sou exoun gia na xekiniseis to steam (elpizw mhn epanaferei kathe fora to arxiko steam).

 

otan xekinisei tha exeis username & password

 

sto notepad tha soy bgalei kati san "Cannot find the -applaunch 10 -login Username Password.txt. bla bla"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα σας,

 

Μόλις γύρισα από το εξωτερικό (back to my lovely greece) και θα ήθελα να μου πείτε που θα βρω Ιντερνετ καφε εδώ στην Αθήνα (κατα προτίμηση κέντρο ή βόρεια) που να έχει ΠΟΛΥ καλή γραμμή, ωραίο περιβάλλον και προσωπικό που να μην σου σπάει τα νευρα με την συμπεριφορά του και τις ελλιπείς γνώσεις του :)

 

Υ.Γ. Μην σας παραξενευει το τελευταίο σχόλιο! :) Μου έχουν συμβέί πολλα περιστατικά... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα προσθετα, να σε αφηνει να βαζεις και το usb stick σου, διοτι αγαπητοι κυριοι των net cafe, κατεβαζω κατι, που θα το γραψω?

Εκτος κι αν θεωρουν οτι το μονο που μπορει να κανεις καποιος εκει, ειναι απλα να δει μια σελιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης καλο θα ηταν τα pc στα net cafe να ειναι...καθαρα!

Γιατι σε οσα εχω παει, ηταν μεσα στη σκονη και τη βρωμια. Να σκεφτεσαι να πατησεις τα πληκτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το "ωραίο περιβάλλον" δεν το συγκεκριμενοποιείς λιγουλάκι?..γιατί μάλλον θα απογοητευτείς...

 

Ωραιο περιβάλλον για μένα είναι --> Φωτεινό μέρος , ΚΑΘΑΡΟ (εννοείται!!!) , και να μην πεθαίνεις από την κάπνα!!!

 

Και φυσικότατα να επιτρέπουν τα usb sticks ρε παιδιά! Εντάξει δεν θα φέρω κανα σκληρό δίσκο ολόκληρο για να κατεβάσω το μισό Ιντερνετ αλλά ένα usb stickaki αφήστε με να το βάλω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης καλο θα ηταν τα pc στα net cafe να ειναι...καθαρα!

Γιατι σε οσα εχω παει' date=' ηταν μεσα στη σκονη και τη βρωμια. Να σκεφτεσαι να πατησεις τα πληκτρα.[/quote']

Geia hara

Peep show is the right name for them!

Internet cafe Lol

Fotios

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινουριο GNET Παναγή Τσαλδάρη 3 και Αριστείδου δίπλα στον ηλεκτρικό σταθμό (ΜΑΡΟΥΣΙ).

Πιστευω εχει οτι ζητας :) Δεν ειμαι απο Αθηνα και δεν ξερω κατα ποσο ειναι κοντα στην περιοχη σου το συγκεκριμενο. Απλα απο φιλους εχω ακουσει τα καλυτερα που εχουν παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ομως, οι μ@λ@κες οταν ακουνε usb stick συνηθως κατι παθαινουν.

Καμια φορα δε, ακομη και να αφηνουν, ειναι δυσκολο να το βαλεις, εκει που εχουν τοποθετησει τα pc(κατω απο τραπεζια, μεσα σε αλλα καλωδια, στις...βρωμιες που λεγαμε, σε κλειστα στριμωχτα ντουλαπακια κλπ).

 

Οτι δεις στην οθονη και οτι τυπωσεις. Usb ντεν εχει. Τους ηλιθιους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινουριο GNET Παναγή Τσαλδάρη 3 και Αριστείδου δίπλα στον ηλεκτρικό σταθμό (ΜΑΡΟΥΣΙ).

Πιστευω εχει οτι ζητας :) Δεν ειμαι απο Αθηνα και δεν ξερω κατα ποσο ειναι κοντα στην περιοχη σου το συγκεκριμενο. Απλα απο φιλους εχω ακουσει τα καλυτερα που εχουν παει.

 

Επιτρέπουν τα usb sticks αν ξέρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινουριο GNET Παναγή Τσαλδάρη 3 και Αριστείδου δίπλα στον ηλεκτρικό σταθμό (ΜΑΡΟΥΣΙ).

Πιστευω εχει οτι ζητας :) Δεν ειμαι απο Αθηνα και δεν ξερω κατα ποσο ειναι κοντα στην περιοχη σου το συγκεκριμενο. Απλα απο φιλους εχω ακουσει τα καλυτερα που εχουν παει.

 

+1 από εμένα καθώς από τότε που άνοιξε εγκατέλλειψα ένα διπλανό πολύύύύ

καλό ιντερνετ καφέ (ονόματα δεν λέμε)!Και ωραίο περιβάλλον και καλή γραμμή και ΝΑΙ επιτρέπονται τα usb sticks και μάλιστα τα συνδέεις πολύ εύκολα μπροστά στο tower! Δεν ξέρω κατα πόσο θα το βρεις ήσυχο πάντως γιατί γίνεται ψιλοπανικός καμμια φορά με τα πιτσιρίκια εκεί.

 

Και μιας και έθιξες το θέμα του προσωπικού...Αν θες την άποψη μου δεν

νομίζω ότι είναι υποχρεωμένο το προσωπικό να έχει τις super-γνώσεις πάνω

στους υπολογιστές και να ξέρει ότι κουλό του ζητήσει ο κάθε ένας εκει

μέσα. Θεωρώ ότι το να κατέχουν απλές και βασικές γνώσεις ιντερνετ + pc

games (πολύ βασικό κατά την άποψη μου για internet cafe! Να ξέρει να φτιάξει ένα lan game ρε παιδί μου) Σίγουρα δεν πρέπει να είναι και τεχνικοί Η/Υ όμως. Αυτά τα λέω γιατί έθιξες το θέμα του προσωπικού και των ελλιπών γνώσεων. Ένα πράγμα χρειάζεται να έχει το προσωπικό (όχι μονο των ιντερνετ καφέ...της οποιασδήποτε δουλειας που σχετίζεται με συναναστροφή με τον κόσμο...) "ΕΥΓΕΝΕΙΑ"

 

Υ.Γ. Αν και φίλε μου στο συγκεκριμένο δουλεύει μια κοπέλα (ναι κοπέλα!) με

την οποία έχω κάνει τις καλύτερες συζητήσεις πάνω σε θέματα πληροφορικής,

hardware και δικτύων. Δεν είχε και δουλειά εκείνο το πρωί και μου έλυνε τα τεστάκια για το ccna στην πλάκα (damn!). Και ένα άλλο πρωί μου έλυσε όλες τις απορίες σχετικά με το AWMN (μέχρι και τι εξοπλισμό να αγοράσω και από που). Αυτά για να ξέρουμε ότι πάντα θα υπάρχουν και θετικές εξαιρέσεις.xmmm..τώρα που το σκέφτομαι έχω πάνω από 1 εβδομάδα να περάσω απο εκεί...:-D :-D :) Είναι και linux-freak και θέλω να μου πει τις απόψεις της για τις distros που κυκλοφορούν :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[quote name=newcomer

Υ.Γ. Αν και φίλε μου στο συγκεκριμένο δουλεύει μια κοπέλα (ναι κοπέλα!) με

την οποία έχω κάνει τις καλύτερες συζητήσεις πάνω σε θέματα πληροφορικής' date='

hardware και δικτύων. Δεν είχε και δουλειά εκείνο το πρωί και μου έλυνε τα τεστάκια για το ccna στην πλάκα (damn!). Και ένα άλλο πρωί μου έλυσε όλες τις απορίες σχετικά με το AWMN (μέχρι και τι εξοπλισμό να αγοράσω και από που). Αυτά για να ξέρουμε ότι πάντα θα υπάρχουν και θετικές εξαιρέσεις.xmmm..τώρα που το σκέφτομαι έχω πάνω από 1 εβδομάδα να περάσω απο εκεί...:-D :-D :) Είναι και linux-freak και θέλω να μου πει τις απόψεις της για τις distros που κυκλοφορούν :-P[/quote]

 

xa! Ayto prepei na to dw gia na to pistepsw! :)

Kserei kanenas kana allo kalo internet cafe me kales taxythtes ligo pio kentrika?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...