Προς το περιεχόμενο

Αστεία, απίστευτα...κτλ βίντεο με περιγραφή! [Old]


greekboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

poscaman φοβερός ο φλαουτίστας (έχει πολύ γέλιο)! Στην αρχή σκέφτηκα θα είναι κανένα από εκείνα τα χαζά που κάποιος κάνει κάτι που μπορούν να το κάνουν δεκάδες φλαουτίστες και όλοι εντυπωσιάζονται απλά επειδή δεν έχουν ξανακούσει σοβαρό φλάουτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 15,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Members

Διαφημιστικό αυτοκινήτου που τελικά δεν προβλήθηκε ποτέ...

Οι περισσότεροι (κι εγώ μαζί τους) θα το θεωρήσουν αφελές, αλλά υπάρχουν κάποιοι που υποστηρίζουν πως κάπου στο βάθος διακρίνεται κάτι που μοιάζει με φάντασμα και ότι αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο τελικά το διαφημιστικό δεν βγήκε στον αέρα.

Προσοχή: θέλει αρκετή παρατηρητικότητα - ίσως με την πρώτη ματιά να μην καταφέρετε να το διακρίνετε...

 

http://www.youtube.com/watch?v=Wz1W_omigwg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

:twisted::twisted::twisted: Καλά το πήρες! Να σου πω την αλήθεια, περίμενα περισσότερο βρίσιμο από τον πρώτο που θα το έβλεπε... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Την πρώτη φορά που είδα το παραπάνω βίντεο ήμουν σε νετκαφέ και άκουγα με ακουστικά. Επίσης ήμουν σε μια πολύ καλή και ήρεμη φάση της ζωής μου, που ότι και να έβλεπα μου φαινόταν ότι είχε πουλιά που κελαηδάνε και λουλούδια να ανθίζουν. Επιπρόσθετα, δεν είχα διαβάσει την περιγραφή, παρά μόνο άνοιξα ένα αρχείο που έγραφε "Ω, τι ηρεμία", οπότε ήμουν FULL απροετοίμαστος (νομίζω ότι είναι καλύτερα χωρίς την περιγραφή, νομίζω το χαλάει). Θέλετε να μάθετε τι έγινε παρακάτω μήπως; <γκουχ>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δώσε δώσε!!!!

 

Η αλήθεια βρίσκεται στους... Sex Pistols ????

 

http://www.youtube.com/watch?v=1VCHrKpXxJA

 

 

καλά που το ξέθαψες αυτό;

κατακορυφαίο! χαχαχααχαχχααχχααχχαχαχαχα

 

αλήθεια το κομμάτι πως λέγεται; μου κόλλησε..

λέτε να βγω έξω να χορεύω τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Το συγκρότημα νομίζω λέγεται loituma - δεν ξέρω τον τίτλο του κομματιού. Αν δεν απαντήσει κανείς στο μεταξύ, μπορώ να ρωτήσω αύριο και να σου πω. Μεγάλη επιτυχία πάντως, έχει γίνει μέχρι και ringtone!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπιστευτη αντιδραση... Οι περισσοτεροι πρασπαθουν απλα να προστατευτουν... Το παλικαρι ομως εξαπολυει αντεπιθεση...

Μαχη εναντια στο Σατανα!!!! :P

 

http://www.youtube.com/watch?v=oh87njiWTmw

 

Βασικα εχει και αλλα τετοια δειτε... Απλα Lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταμάτα να μιλάς για τα πλεονεκτήματά μου. Με κάνεις και κοκκινίζω.

 

Επειδή δε μπορώ να δώσω link λόγω proxy εδώ, αν κάποιος έχει όρεξη για stand up comedy (στα αγγλικά), ας ψάξει στο Myspace video για Russel Peters: Outsourced. Ότι πιο αστείο έχω δει, κάνοντας παιχνίδι με τα φυλετικά στερεότυπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...