Προς το περιεχόμενο

Πόσων χρονών gamer είστε;


dre@mc@tcher

Πόσων χρονών gamer είστε;  

710 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Πόσων χρονών gamer είστε;

    • 5-10
      189
    • 10-15
      296
    • 15-20
      536
    • 20-25
      634
    • 25-30
      495
    • 30-35
      327
    • 35-40
      140
    • 40-45
      56
    • 45-infinity
      34


Προτεινόμενες αναρτήσεις

File voodooman και οσοι εχετε το ιδιο προβλημα πρεπει να αρχισετε να ανησυχητε.

Αν χασουμεε ομως και την ορεξη μας για παιχνιδι χανουμε την ορεξη για τη ζωη και αυτο ειναι το ανησυχητικο.

LOL

Xalarwse.... 8-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 855
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Eimai 33 kai xekinhsa na paizw gyrw sta 12 se Atari (Miss Pacman, Soccer mou erxonatai twra sto mialo).

 

Akolouthhse mia 20etia kai vale me konsoles (Nintendo, PS1-2, xbox1-360), pc kai polla xartzilikia sta hlekronikadika.

 

Fysika exw paixei kathe loghs paixnidia kai mou aresoun ola! Strategy, fps, action, platform, CM, RPGs - ola ta kala ta paizw me mia mikrh protimish sta RPGs.

 

Agaphmena mou paixnidia ta Civilization ta GT to Fortza ta Wizardry ta Elder Scrolls kai polla alla. Ofeilw na omologisw oti den exw paixei pote online rpg. :oops: Fovamai mhn katastrafw!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

akouw proto paixnidi unreal tournament kai pathenw sok... emena ta prwta mou paixnidia itan se amstrad, atari, amiga500,amiga1200,snes,gba, klp kai meta apo kairo se pc. Spania yparxei paixnidi pleon pou mporei na mou krathsei to endiaferon gia panw apo 1 wra max. Perito na pw oti tote itan ethismos, twra einai sinitheia..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 29 ετών και παίζω ... ουτε θυμαμαι απο πότε όταν ο αδελφός μου έφερε εναν spectrum σπίτι. Όσο περνάν τα χρόνια τόσο θα μεγαλώνουν οι ηλικίες. Κρίνοντας από τον εαυτό μου προβλέπω να παίζω με τα εγγόνια μου στα βαθιά γεράματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

32 και έχω αρχίσει από τότε που πρωτοβγήκε στην αγορά ο Amstrad 6128. Θυμάμαι Icari Warriors και Green Beret, τότε που ο προγραμματιστής είχε να δουλέψει με πόρους που τώρα δεν μας αρκούν ούτε για μια text σημείωση.

Τώρα Company of Heroes φανατικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gamer απο το 1991, έχοντας περάσει ατελείωτες ώρες με Prince of Persia, Rick, Tetris, Arcanoid κτλ. Μετά έγινα τρελός fan και το γύρισα στα RTS (warcraft & Dune2). Τώρα πια, λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων, άντε να παίξω κανένα openTTD κανένα βράδυ που θα είμαι πιο free...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 και έχω αρχίσει από τότε που πρωτοβγήκε στην αγορά ο Amstrad 6128. Θυμάμαι Icari Warriors και Green Beret, τότε που ο προγραμματιστής είχε να δουλέψει με πόρους που τώρα δεν μας αρκούν ούτε για μια text σημείωση.

Τώρα Company of Heroes φανατικά...

 

Ta idia me ton filo, 32 kai arxisa me Amtrad 6128...

Ftou... molis siniditopiisa oti gerasame :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ta idia me ton filo, 32 kai arxisa me Amtrad 6128...

Ftou... molis siniditopiisa oti gerasame :(

 

Ίσως σε σχέση με την πλειοψηφία των συμμετεχόντων σε αυτό το θέμα. Αν πάρουμε σαν μέτρο σύγκρισης την ηλικία των πυραμίδων; (ή του Παρθενώνα;;;):cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως σε σχέση με την πλειοψηφία των συμμετεχόντων σε αυτό το θέμα. Αν πάρουμε σαν μέτρο σύγκρισης την ηλικία των πυραμίδων; (ή του Παρθενώνα;;;):cry:

 

Με την εξέλιξη της τεχνολογίας φίλε μου... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ego paizo, alla ta perno me to kilo.... Opote mono an einai kati poli kalo sinexizo na to pezo. Eimai psixakia me Pro Evolution Soccer kai eidika tora me to 6 pou einai to korifeo den ksekolao!!! Tis proales eixe erthei enas filos tou patera mou sto spiti kai efere tin memry card tou playstation kai eixe to Most Wanted sto 95%!!! Moy evale ta gialia!!! Ta paixnidia einai texni, einai san ton kinimatografo, san tin zografiki, san tin mousiki kai genika antikatoprizoun ton politismos mas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ego pali ime 17(se 1 mina 18 ) pezo apo tote pou bgike to mk:trilogy opou eliona 4 k 5 ores tin imera kanontas ta fatality k ton 30 konta pexton! LOL!!!

meta kati doom me ton bro!

to pexnidi me to opio kollisa stous ipologistes itan to quake 2!!!itan to proto m setup se ilikia 11-12 xronon!!!

 

polli kapsimo!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...