Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με φωτογραφικό εκτυπωτή


SweetChild

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα τον φωτογραφικό εκτυπωτή που δίναν δώρο με την σύνδεση dsl της Otenet. Είναι μάρκας Kodak. Εγκατέστησα κανονικά και τους drivers και το πρόγραμμα για να εκτυπώνεις τις φωτογραφίες και επίσης έβαλα και ότι άλλο έδινε (π.χ. χαρτιά, μελάνι...) και όταν πάω να εκτυπώσω μου βγάζει στο παραθυράκι δίπλα στο ρολόι ότι "Printer is busy, wait...". Και όσο κι αν περιμένω δεν εκτυπώνει...

Πατάω και ότι κουμπακια βρισκω εκεί μπας και εκτυπώσει αλλά μπα... :(

Τι μπορεί να φταίει?

Για να μην τρέχω τώρα μέχρι τον γερμανό να το κοιτάξουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ!!! Τελικά κάτι τέτοιο πρέπει να έφταιγε. Το ξαναεγκατέστησα και όλα καλά τωρα..

Ευχαριστώ! :-D

 

 

 

*Ήθελα να ξερα πως δεν το σκεφτηκα.. :confused: :???: :-| :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πάλι δεν μου τις εκτυπώνει. Πάλι μου βγάζει το ίδιο μηνυμα ότι ο printer είναι busy, waiting.. Και περιμένω και δεν εκτυπώνει εν τέλει. Ξε-εγκατέστησα 2 φορές το λογισμικό αλλα βγάζει το ίδιο. Τι να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ πάλι τα ίδια σου κάνει. Πριν που είπες ok σου εκτύπωνε? Και μετά από λίγο σου άρχισε τα Busy πάλι?

Κάτι άλλο που μπορείς να κάνεις είναι να ψάξεις για τίποτα new drivers απο την Kodak για το μοντέλο του εκτυπωτή σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το παναθεματισμενο... Πάλι τα ίδια αρχινά.. Busy και βλακείες..

Θα το δοκιμάσω κι αυτό αν είναι μπας και δω χαϊρι.. Θα περιμένω να μου ρθει η Dsl γιατί είναι μεγάλο το αρχείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...