Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω laptop που να παίρνει 2 εξωτερικές οθόνες


ZauZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι να σου ερθει απο Γερμανια??Στην ελλαδα υπαρχουν πολλες εταιρειες που φερνουν VGA SPLITTERS (μια απο αυτες ειναι και η εταιρεια που δουλευω).Εμεις αντιπρωσοπευουμε την εταιρεια ATEN στην Ελλαδα η οποια εχει πολυ καλα προιοντα και συνεργαζομαστε με αρκετα καταστηματα στην περιοχη σου.Τσεκαρε το μοντελο VS-132 στο http://www.aten.com .Αν ενδιαφερεσαι στειλε pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ASUS A7J

Intel® Centrino® Duo T2300

17" Widescreen Color Shine LCD

1024MB DDR2 667MHz

ATI Mobility™ Radeon™ X1600 256MB GDDR3

 

Πολύ μεγάλη οθόνη για laptop... :(

 

Είπα και πιο πρίν ότι δέχομαι max 15.4 οθόνη.

Μανώλη ενδιαφέρον το link αλλά όπως είπα δεν ενδιαφέρομαι για splitter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ZauZ

Filaraki malon den exeis katastalaxei akoma to ti thes kai ti psaxneis.

An thes na pareis forito pou apo tin mana tou na ypostirizei eksodo gia 2 toulaxiston othones doxa ton panagatho yparxoune para polla pou sou dinoune afti ti dinatotita.

Franga exeis na ta xripiseis?

An exeis tote pou kolas kai ti rotas pane se ena megalo katastima h ena e-shop skase ena 2.500€ kai eise tzamatos.

apofasise telos ti forito thes kai posa dineis kai psaxe.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ZauZ

Filaraki malon den exeis katastalaxei akoma to ti thes kai ti psaxneis.

An thes na pareis forito pou apo tin mana tou na ypostirizei eksodo gia 2 toulaxiston othones doxa ton panagatho yparxoune para polla pou sou dinoune afti ti dinatotita.

Franga exeis na ta xripiseis?

An exeis tote pou kolas kai ti rotas pane se ena megalo katastima h ena e-shop skase ena 2.500€ kai eise tzamatos.

apofasise telos ti forito thes kai posa dineis kai psaxe.

 

Όπα χαλάρωσε φίλε ! Αν δε γουστάρεις δεν απαντάς !

 

Και Ναι , έχω κατασταλάξει μια χαρά για το τι θέλω , αλλά όπως και να το κάνουμε δεν είμαι από αυτούς που μπαίνουν και ψωνίζουν υπολογιστές λες και είναι τηλεοράσεις και δεν υπάρχει περίπτωση να πάω σε κανένα multirama ή πλαίσιο αφού προτιμώ να δώσω 50 ευρώ παραπάνω σε ένα μικρό μαγαζί.

 

Μα αυτά που είπα ήταν ξεκάθαρα ! Δε νομίζω ότι έδειξα ότι δε ξέρω τι θέλω !

Ευτυχώς για εμένα έχω ξεκαθαρίσει εδώ και πάρα πολύ καιρό τι χρειάζομαι στη δουλειά μου και ευτυχώς ούτε πρόβλημα με το πόσα χρήματα θα διαθέσω έχω, αλλά θεωρώ κοροϊδεία π.χ να δώσω 2000-3000 ευρώ για ένα μηχάνημα που Θα κάνει στο «περίπου» αυτό που θέλω.

 

Εχεις laptop που να δέχεται ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ 2 19άρες οθόνες ; Αν ναι πιο είναι αυτό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...