Προς το περιεχόμενο

αλλαγη καρτας γραφικων σε λαπτοπ


Hamurabi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα ειρωνικά σχόλια είναι περιττά κατά την ταπεινή μου άποψη....Όσον αφορά το φίλο Hamurabi,στους φορητούς υπολογιστές οι κάρτες γραφικών είναι ενσωματωμένα ολοκληρωμένα κυκλώματα πάνω στις μητρικές,με αποτέλεσμα να μην μπορούν να αντικατασταθούν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεξεργαστής μπορεί να αλλάζει, όλες οι μητρικές στους φορητούς πέρνουν 3-4 διαφορετικούς, αλλά δεν ξέρω που μπορείς να βρεις αν όντως γίνεται στο συγκεκριμένο. (Κοίτα στο forum της fs)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ειρωνικά σχόλια είναι περιττά κατά την ταπεινή μου άποψη....Όσον αφορά το φίλο Hamurabi,στους φορητούς υπολογιστές οι κάρτες γραφικών είναι ενσωματωμένα ολοκληρωμένα κυκλώματα πάνω στις μητρικές,με αποτέλεσμα να μην μπορούν να αντικατασταθούν...

 

εξαρτάται από το μοντέλλο....Ο fsc Α1667G1 (αυτόν έχω για αυτόν ξέρω) έχει την X700 pci express....που φυσικά βγαίνει και μπορείς να βάλεις μια άλλη στην θέση της...Το μόνο που θα πρέπει να προσεξεις είναι ο διαθέσιμος χώρος...και για να μην νομίζετε ότι τα βγάζω από το κεφάλι μου να και το σχετικό Link (που θα βρεις και το online store) αν δεν κάνω λάθος....

http://www.mxm-upgrade.com/

 

cheers!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το μέλος slack θα μας αποχαιρετίσει για λίγο καιρό.

 

Όταν επιστρέψει, ας ελπίσουμε να μην συνεχίσει να ειρωνεύεται και να επιτίθεται αναίτια σε άλλα μέλη... :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το site με το MXM , είναι μόνο για Nvidia μου φαίνεται... βασικά εγω που έχω μια ATI 9000 Radeon Mobility μπορώ να την αλλάξω? Στο λινκ που έδωσα εγώ πιο κάτω , δεν αναφέρει για το συγκεκριμένο μοντέλο τπτ. Πάντως , ενας φίλος μου που την έχει αλλάξει ... είχε του πλαισίου υπολογιστή , turbo-x και το έκανε πολύ εύκολα. Αυτό το καλό έχουν οι του Πλαισίου.

 

Και κάτι τελευταίο, δεν νομίζω πως ο χρήστης slack δικαιούταν τέτοια αντιμετώπιση... τέλωςπάντων, γι αυτό υπάρχουν οι moderators. Δεν το κρίνω εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jimmy, τι παει να πειδ ε δικαιουταν τετοια αντιμετωπιση;

ξερεις σε δημοασια φορουμς ή συμορφωνομαστε με τους κανονες ή απλα παβουμε να ειμαστε μελη του φορουμ. Ετσι λειτουργει το συστημα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...