Προς το περιεχόμενο

Team Fortress 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, αν κι εγώ είπα στα παιδιά δε θα κάτσω και πολύ.

Επίσης είδα υπάρχει private group "insomniacs gr" στο steam. Μπορεί να βάλει κανείς και μας στο group για να κανονίζουμε από εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παππού... δεν πιστεύω να μην μπεις

Λογικά εδώ θα'μαι και θα ημπώ, εκτός αν καθήσω παραπάνω απ'το αναμενόμενο στον παππού μου. (σχήμα οξύμωρον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω ένα guest pass το οποίο επιτρέπει σε κάποιον που δεν έχει το παιχνίδι να παίξει μαζί μας για 3 μέρες δωρεάν.

 

Αν κάποιος insomniac το θέλει ας κάνει post εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά χθες ήμασταν μόνο 5-6 άτομα και δεν γινόταν να παίξουμε μόνοι μας..

 

Άμα μαζευτούμε και άλλοι πιστεύω θα είναι πολύ πιο ωραίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω ξαναπεί και το ξαναλέω. Όσοι ενδιαφέρονται να κάνουν join στο group ας μου πουν.

 

http://steamcommunity.com/groups/tf2gr

 

Έχουμε server όποτε αν έχετε 4-5 άτομα εδώ απο insomnia πείτε μου να κανονίσουμε κανένα arena match.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχοντας παίξει αρκετά TF2 και L4D τελευταία, με την ευκαιρία των προσφορών του steam, θα ήθελα να παρατηρήσω οτι διασκεδάζω πολύ περισσότερο με το TF2. Δεν ξέρω υπερεπιτυχημένο το L4D σίγουρα άλλα επαναλαμβάνεται και μάλλον αρχίζω να το βαριέμαι :S Αντιθέτως στο TF2 κάθε φορά βλέπω να συμβαίνει κάτι καινούριο που θα με κάνει να γελάσω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
  • 7 μήνες μετά...

ρε παίδες καλό και χρυσό το game αλλά θα με τρελλάνει εντελώς.όσες φορές έχω μπει να παίξω μετά από το πολύ ένα γύρο -άντε 2,μου ρίχνει εντελώς τη σύνδεση (σα να κάνει restart το router..) το τρέχω σε win7(όλα τα άλλα games από steam πχ l4d2 δεν έχουν θέμα+diablo2+sf4 που παίζω online) καμιά ιδέα γιατί μουλαρώνει το συγκεκριμένο;; Έχω το thompson tg585v7 με forthnet 2play,όποιος έχει καμία ιδέα ας την πει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...