Προς το περιεχόμενο

Mia xazh erwthsh gia thermokrasia plhktrologiou


talikra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Geia sas paidia!

 

Exontas mikrh empeiria apo notebooks dokimazontas dhladh apo filous ktlp kai sta prothira na agorasw kai gw ena tha hthela na kanw mia xazh erwthsh panw se thermokrasia kai plhktrologio

 

Loipon eixa thn tyxh na exw gia kana 2 meres to tablet pc ths FUJITSU-SIEMENS kai parathrhsa pws meta apo kamia wra isws kai ligotero ta plhktra eixan parei fwtia. Sunithismenos apo desktop na einai anoiktos gia 24 wres kathe mera ta epeja.

An kai diabasa to post gia thermokrasies, tha hthelan na mou katarapsete thn empeiria sas panw se auto kai an h epilogh mias etairias einai kaluterh h oxi panw se ayto to thema h apla to notebook einai notebook opote to na einai anoiktos 24 wres kathe mera to jexnaw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα laptop IBM R50e εδώ και ένα χρόνο (ίσως και παραπάνω) 24/7 ανοιχτό και δεν έχει κανένα πρόβλημα με θερμοκρασίες και τέτοια. Τα πλήκτρα είναι ελάαααααααααχιστα πιο ζεστά απο ένα κανονικό keyboard. Δεν θα καταλάβεις διαφορά μόνο εάν τα έχεις δίπλα δίπλα και ακουμπήσεις και τα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koita Melissa to eixa duo meres kai to epaixsa arketa to tablet pc den lew oti ebaza ta xeria mou kai kaigomoun mhn parejhghthw alla me bash to keyboard tou desktop mou yphrxe diafora. kai epeidh thn diafora thn eperna xampari panw sthn wra gia auto rwtaw na mou phte tis dikh sas empeiria!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pantws egw sou proteinw genika' date=' na mhn pareis laptop . ektos kai an to xriazese.

pare se kana 2mhno ena sta8ero pc, tourbato me ta conroe tou kai me ta crossfire tou, pou 8a fusaei.[/quote']

 

Με την λογική σου μπορεί να μην χρειάζεται τουρμπάτο σταθερό...μπορεί να επιζητά οικονομία χώρου, φορητότητα και αξιοπρεπείς επιδόσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεχνάτε κάτι πολύ σημαντικό. Οτι κάτω απο το πληκτρολόγιο του λάπτοπ κρύβεται ενας ολόκληρος υπολογιστής ενώ σε ενα πληκτρολόγιο υπολογιστή γραφείου κρύβεται... αέρας. Ε λογικό είναι τα πληκτρολόγια των φορητών να είναι ζεστά. Και στο δικό μου φορητό στην κάτω πλευρά που είναι η καρτα γραφικών και ο σκληρός δίσκος είναι ζεστό.

Αν το αφήσω 2 μέρες ανοιχτό έχει αυξημένη θερμοκρασία χωρίς όμως αυτό να σημαίνει οτι δεν μπορείς να πληκτρολογήσεις κιολας.

Θα συμφωνήσω με τον Ελτεο. Once a laptop user always a user! :)

Και σε απλά ελληνικά επειδή δεν με συγκινούν και τόσο τα παιχνίδια για να πω οτι θέλω γρηγορο υπολογιστή με σουπερ-ντουπερ καρτες γραφικών κλπ κλπ και ο επόμενος υπολογιστής μου φορητός θα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Once a laptop user always a user! :)

Και σε απλά ελληνικά επειδή δεν με συγκινούν και τόσο τα παιχνίδια για να πω οτι θέλω γρηγορο υπολογιστή με σουπερ-ντουπερ καρτες γραφικών κλπ κλπ και ο επόμενος υπολογιστής μου φορητός θα είναι.

 

αυτό ξαναπέστο.

 

3 laptop έχω ...δεν πάει η καρδιά μου και δεν αξίζει οικονομικά να τα μεταπωλώ.

 

Τοshiba Satellite 4ετίας

Toshiba Qosmio 1 έτους

MacBook Pro ημερών...

 

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...