Προς το περιεχόμενο

Μειωση φωτεινότητας


suspicious31

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω μια οθόνη 19" CRT, την Hitachi CM715 και τελευταία μειωνεται η φωτεινότητά της από μόνη της! Έχω βάλει μέσω των ρυθμίσεών της φωτεινότητα και αντίθεση στο 100%, αλλά σκοτεινιάζει σιγά σιγά όλο και περισσότερο!

Υπόψιν δεν έχω δίπλα ηχεία κ έχω δοκιμάσει το PC με άλλη οθόνη και παίζει μια χαρά. Επίσης σύνδεσα την οθόνη σε laptop και εκεί είναι σκοτεινή. Άρα είναι δικό της πρόβλημα.

Ξέρει κανείς το λόγο του προβλήματος ή αν διορθώνεται?

Να υποθέσω ότι δεν συμφέρει να ψάξω για μάστορα (θα με "κοπανήσουν") και να στραφώ στην αγορά μιας TFT?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον η οθονη σου σιγα σιγα αποδημει εις κυριον!!!!! Ποσο καιρο την εχεις? Αν ειναι πολλων ετων ,επειδη και η δικη μου τα ιδια εκανε + το οτι αρχισε να θολωνει , τοτε καλυτερα στρεψου προς αγορα ΤFT να σωσεις και τα ματακια σου!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο 4 χρόνια και χωρίς πολλές ώρες χρήσης! Και είναι κ μάρκα τρομάρα της!!

 

Έχω αρχίσει και ψάχνομαι για TFT με πρώτες στην προτίμησή μου τις Philips 200W6CS (20'') και PHILIPS 190X6FB (19'')

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vagos789 den mporeis na peis oti exoun kai hmeromhnia lh3eos oi tft... opws sou tuxei einai. mporei na thn agoraseis, kai na exei kamena pixel apo thn arxh... mporei na sou kaei kai to panel sta grigora... mporei na sou kratisei kai 4,5 xronia kai na einai mia xara.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...