Προς το περιεχόμενο

Porvlima me to Router Sagem 1500WG


Dark-Shadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aw μας βοηθησει και καποιος που το εχει το router αυτο και του δουλευει σωστα, τι εχουμε παραληψει?? Πιστευω τα εχουμε καλυψει ολα δε ξερω τι αλλο να πω :-?

 

Με οσα router εχω ασχοληθει δε χρειαστηκε κατι παραπανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δε το εχω δουλεψει φιλε Dark-Shadow το router σου δε ξερω αν θελει καποια αλλη ρυθμιση, δε ξερω :-? Ψαξε στο configuration του ρουτερ αν θελει καποια αλλη ρυθμιση, δε μου ερχεται κατι αλλο που μπορει να φταιει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα πραγμα εχω να πω :

 

shockwe4.gif

 

Απιστευτο!!! Μπραβο βρε panoulis23 δε το ειχα προσεξει και ειχα τρελαθει δε καταλαβαινα τι εφταιγε!!

 

Χεχε τουλαχιστον Dark-Shadow σου δουλευει καλα τωρα, αυτο μετραει ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπόν,εγώ ακολούθησα όλα τα βήματα σας,απέφυγα ακόμα και το νουμερικό πρόβλημα αλλά δεν κατάφερα να κάνω το emule να λειτουργήσει κανονικά.Προσέξτε παρακαλώ τις φωτογραφίες και διαφωτήστε με ως προς το που μπορεί να είναι το λάθος.

 

Αν υποπτεύεστε κάτι άλλο κάπου αλλού ή αν κάποιος φίλος το έχει ας με κατευθύνει επακριβώς παρακαλώ. Σας ευχαριστώ και συγνώμη για το φόρτωμα της σελίδας.

 

screenhunter1ke7.jpg

 

Τα πρώτα νούμερα είναι αυτά που έχω ορίσει και στο emule αντι των 4662 και 4672. Χρειάζεται κάτι άλλο κι από άποψη emule?

 

screenhunter2lz4.jpg

 

screenhunter3nn5.jpg

 

screenhunter4ce0.jpg

 

screenhunter5ub8.jpg

 

screenhunter6ma3.jpg

 

screenhunter7xf0.jpg

 

screenhunter8lw9.jpg

 

screenhunter9hp6.jpg

 

 

Αν υπάρχει απορία σχετικα με τις φωτογραφίες να εξηγήσω.

 

Το security κιτ ειναι της ΟΤΕΝΕΤ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Φιλε rayne ποιο firewall δουλευεις? Οι ρυμθισεις σου σωστες φαινονται, δε φαινεται να εχεις καποιο προβλημα... Εχεις και αλλα Pc στο δικτυο σου ή ειναι μονο του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Azureus θέλω αλλά δέν έχει σχέση ( φυσικα στο αzureus λέει firewalled) , δοκιμάζω τα port σε διάφορα site που ελεγχουν εάν είναι ανοιχτα και είναι πάντα closed , δοκίμασα με διάφορα port τα ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε να ενεργοπιησεις το uPNP, μπορει να σε βοηθησει να γινει το Port foward σωστα... Επισης δοκιμασε καποιο αλλο προγραμμα, οπως το utorrent που μπορεις να κανεις το τεστ μεσα απο το προγραμμα και να δεις αν δουλευει σωστα ή οχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δοκίμασα τα ίδια και με enabled , δεν έχει νόημα να δοκιμάσω άλλο Torrent prog μιας και έτσι κι Αλλιώς χρησιμοποιώ Site όπως το canyouseeme.org και shieldsup για να το τσεκάρω εάν τα port είναι ανοιχτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...