Προς το περιεχόμενο

Α4 χαρτι με ειδικες ιδιοτητες


mjmj

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραία. Ευχαριστώ για τα edit.

 

Ας αναφερθω τώρα στο νοημα του χιουμοριστικού μηνύματός μου, ώτσε να λυθεί πλήρως η παρεξήγηση.

 

1. το αν είναι ελληνική εταιρία ή όχι το ήξερα, αφού εχω αγοράσει χαρτί της

2. δεδομένου ότι είναι ελληνική εταιρία...το από που κατάγεται το χαρτι ουδόλως με απασχολεί αφου ώς εταιρία που δραστηριοποιείται στην ελλάδα οφείλει να τηρεί τους ελληνικούς νόμους.

3. νανοσωματίδια ξερω τι είναι....και όπως είναι ευνοήτως κατανοητό, τουλάχιστον στις μέρες, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ σε κανενα εκτυπωτικό χαρτι των 3 € μάλιστα (λολ).

4. αυτή η εταιρία με αυτό που αναγράφει στη συσκευασία ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΙ ΕΥΘΕΩΣ τις διατάξεις του νόμου περί αθέμητου ανταγωνισμού (ν. 146/1914 αρ. 1,2 και 4, πρόχειρα και εκ μνήμης)....

5.ΚΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ....αυτό που διακωμώδησα ήταν αφενός η ίδια η εταιρία και αφετέρου η ανυπαρξία ελεγχων από το ελληνικό κράτος.....που αφήνουν απροστάτευτο το μέσο καταναλωτή

 

τώρα πως ο Dimon.....κατέληξε στα συμπεράσματα που κατέληξε ....δεν ξέρω.... και δεν θα πρσπαθήσω να επεξηγήσω...ήδη το κούρασα πολύ το θέμα και σταματάω εδώ.....(βεβαίως διατηρώ το δικαίωμα για απάντηση, αν και δε θέλω να δοθεί καμία απολύτως συνέχεια. Είμαι δε πρόθυμος και διαγράψω και όλο το περιεχόμενο των Post μου στο thread αυτό)

 

Hasodikis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως κανένα μπάνιο θα μας κάνει καλό... Περί δικού μου λάθους και παρεξηγήσεως του πρώτου post του hasodiki.. Άλλη φορά πρέπει να είμαι πιο ήρεμος. Ζητώ συγνώμη απ' όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...