Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακούγεται για 3-5-2 Σιόβας Μανωλάς Παπασταθό. Και όλη η ομάδα πίσω όπως στο 2ο ματς.

 

Συμφωνώ και εγώ, κυρίως για το δεύτερο. Στο μισό γήπεδο πίσω απο την σέντρα, και κυρίως να αμυνόμαστε, με αντεπιθέσεις είναι το στυλ που μας ταιριάζει. Με Σαλπιγγίδη μόνο του μπροστά, πάγκο ο Γκέκας(δική μου άποψη)

 

Έτσι καλύπτεται και το gap μας στην έλλειψη τεχνικής στην επίθεση αλλα και η έλλειψη φυσικής κατάστασης.

 

Βλέποντας και Καραμήτρο-Γκέκα (απο τους 2 προτιμώ τον πρώτο) έγκλημα ο αποκλεισμός Παπαδόπουλου-Αθανασιάδη(έναν απο τους 2 πάρε).

Ειδικά για τον Γκέκα, δεν μπορώ να καταλάβω τι έχει ή τι κάνει αυτός ο παίχτης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 πράγματα περι Μανιάτη.

 

Κακά τα ψέμματα, όσο και αν τον αντιπαθούμε και στα 2 παιχνίδια ήταν από αυτους που έδειξαν φιλότιμο και έτρεχε συνέχεια, προσπαθόντας να καλύψει παντού.

Το βασικότερο όμως ειναι πως στη κοκκινη του Κατσουράνη ειναι ο πρώτος που τρέχει και γουρλωνει το γνωστο μάτι στον διαιτητή. Προφανως το κάνει για να δείξει οτι η Εθνική ειναι μεταξύ της Οκ. Πιθανόν ειναι επικοινωνιακό το θέμα αλλά εμένα τέτοιες συμπεριφορές σε συνδιασμό με φιλότιμο με κερδίζουν.

Ο Κατσουράνης απ την άλλη, όσο και να τρέξει ειναι τόσο αργός που δεν μπορω να διακρίνω το φιλότιμό του. Τον Τζαβέλα δε τον έχουμε δει και νομίζω οτι δε θα τον δουμε αφου ειναι πολύ αργός.

Σωστός φίλε coss αλλά θα μου επιτρέψεις να επιμείνω ότι περισσότερο είναι για τρέξιμο και ψευτομαγκιές...Από μπάλα όμως άστα να πάνε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 πράγματα περι Μανιάτη.

 

Κακά τα ψέμματα, όσο και αν τον αντιπαθούμε και στα 2 παιχνίδια ήταν από αυτους που έδειξαν φιλότιμο και έτρεχε συνέχεια, προσπαθόντας να καλύψει παντού.

Το βασικότερο όμως ειναι πως στη κοκκινη του Κατσουράνη ειναι ο πρώτος που τρέχει και γουρλωνει το γνωστο μάτι στον διαιτητή. Προφανως το κάνει για να δείξει οτι η Εθνική ειναι μεταξύ της Οκ. Πιθανόν ειναι επικοινωνιακό το θέμα αλλά εμένα τέτοιες συμπεριφορές σε συνδιασμό με φιλότιμο με κερδίζουν.

Ο Κατσουράνης απ την άλλη, όσο και να τρέξει ειναι τόσο αργός που δεν μπορω να διακρίνω το φιλότιμό του. Τον Τζαβέλα δε τον έχουμε δει και νομίζω οτι δε θα τον δουμε αφου ειναι πολύ αργός.

Δεν πιστευω να εισαι γαυρος κιολας...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι η Κολομβία θα κάτσει να χάσει από την Ιαπωνία εις βάρος μας. Για ποιό λόγο; Γιατί να διακινδυνέψουν την ποδοσφαιρική τους υπόληψη;  Η Ιαπωνία εξάλλου έδειξε μέχρι τώρα ότι δεν λέει σαν ομάδα.

Όλα είναι στο χέρι μας. Ιδού η Ρόδος.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω οτι θα περάσουμε στην επόμενη φάση, οι δικοί μας κάτι τέτοια μάτς τα χτυπάνε και γίνονται άλλη ομάδα!! Ένα γκόλ θα βάλουμε και θα παίξουμε άμυνα και θα το κρατήσουμε.

 

Και να δείτε πάλι θα κάνουμε παγκόσμια πρωτοτυπία!!! θα είμαστε η μόνη ομάδα που πέρασε στην επόμενη φάση μόνο με 1 γκόλ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω οτι θα περάσουμε στην επόμενη φάση, οι δικοί μας κάτι τέτοια μάτς τα χτυπάνε και γίνονται άλλη ομάδα!! Ένα γκόλ θα βάλουμε και θα παίξουμε άμυνα και θα το κρατήσουμε.

 

Και να δείτε πάλι θα κάνουμε παγκόσμια πρωτοτυπία!!! θα είμαστε η μόνη ομάδα που πέρασε στην επόμενη φάση μόνο με 1 γκόλ!

 

Έχουμε γενικότερα μια έφεση στις αρνητικές πρωτοτυπίες :P

It's something... που λένε και στο 9gag.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...