Προς το περιεχόμενο

Protaseis gia Laptop mexri 1400€


tdlabr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτο ακριβως που ειπε ο telikiasmenos.

νεκταριε, ειναι λιγο ακυρη η ερωτηση σου. τι παει να πει"αν μας ειναι χρησιμο"?

μπορει π.χ. το bluetooth στο λαπτοπ να μουναι αχρηστο εμενα και εσενα να σουναι χρησιμο.εμεις θα σου πουμε αν σου ναι απαραιτητο;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ακριβως που ειπε ο telikiasmenos.

νεκταριε' date=' ειναι λιγο ακυρη η ερωτηση σου. τι παει να πει"αν μας ειναι χρησιμο"?

μπορει π.χ. το bluetooth στο λαπτοπ να μουναι αχρηστο εμενα και εσενα να σουναι χρησιμο.εμεις θα σου πουμε αν σου ναι απαραιτητο;;[/quote']

egw rwtaw ti akribws kanei auto?

den kserw poia einai h leitourgia tou?

gia na krinw meta egw an mou einai aparaithto h oxi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζει το δακτυλικό σου αποτύπωμα. Αυτο σημαίνει ότι μπορεις να ορίσεις καποια passwords στο δακτυλικό σου αποτύπωμα οποτε δεν χρειάζεται να τα πληκτρολογείς!

Παραδειγμα... για να κάνεις log on στα windows (αν έχεις βάλει κωδικό φυσικά) περνάς απλά το δάχτυλό σου απο το fingerprint reader και μπήκες.

 

Είναι ένα gadgetaki που απλά θα κάνει λίγο πιο εύκολη τη ζωή σου! Τιποτα περισότερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντι να βάζεις password στο BIOS ή στα windows, βάζεις να ανοίγει με το δαχτυλικό σου αποτύπωμα. Οπότε, αυτός που θα στο κλέψει, θα πρέπει να έρθει βράδυ σπίτι σου για να σου κόψει όλα τα δάχτυλα (εκτός αν του μαρτυρήσεις ποιο δάχτυλο έβαλες και σου κόψει μόνο αυτό)...

 

χεχεχε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντι να βάζεις password στο BIOS ή στα windows' date=' βάζεις να ανοίγει με το δαχτυλικό σου αποτύπωμα. Οπότε, αυτός που θα στο κλέψει, θα πρέπει να έρθει βράδυ σπίτι σου για να σου κόψει όλα τα δάχτυλα (εκτός αν του μαρτυρήσεις ποιο δάχτυλο έβαλες και σου κόψει μόνο αυτό)...

 

χεχεχε...[/quote']

 

kai an faei kanena kolima ti kaneis???den mpaineis sta windows me tipota i format?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ακριβως τα ιδια χρηματα διαθετω και εγω! Ειμαι ενα βημα πριν χτυπησω το LG P1-J002HS στα 1300 Ευρω. Ειδα και το http://www.msystems.gr/v_products.asp?v_Cat=1110&v_Item=3558 Amilo PI1536 το οποιο ειναι 100 Ευρω φθηνοτερο αλλα με μικροτερο επεξεργαστη και χειροτερο σερβις!

 

Ειμαι λιγο μπερδεμενος...οποιαδηποτε βοηθεια δεκτη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι άλλο να βοηθήσουμε. Απο δω και πέρα είναι επιλογή του καθενός. Θες όνομα... πας Toshiba, εμπιστευεσαι την LG και γουσταρεις το design της... πας LG, θές κάτι λίγο πιο φθηνο και καλο πας FS.

 

Εγω προτίμησα Toshiba.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...