Προς το περιεχόμενο

Protasi gia Laser Ektipoti.


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Xerete,tha ithela tin voitheia sas,osoi exete asxolithei me to thema ektipoton,kai pio sigkekrimena laser.Epeidi thelo na ektipono eggrafa keimenou(agxromou,xoris eikones) eimai pros anazitisi,enos aksiopisou kai eikonomikou ektipoti laser.

 

Psaxno kapoion pou i timi tou na kimenete se logika plaisia,na kanei douleia,kai na einai oikonikos se toner.

 

Ti exete na mou proteinetai?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα σε προτεινο καποιο μοντελο -εξαρτατε απο τα λεφτα που διαθετεις- αλλα δυο πραγματα να προσεξεις....

μακρυα απο epson....

canon...η ποιο καλη εκτυπωση και αρκετα οικονομικος...και αξιοπιστος...

lexmark εχει τα ποιο φθηνα μοντελα ,ο ποιο οικονομικος ,οχι ο ποιο αξιοπιστος αν και σε laser αποδειχτηκε πολυ καλος...

H.P.οχι ο ποιο οικονομικος ,τα τονερ με μιση μελανη -μιση ποσοτητα αρα διπλη τιμη περιπου...αλλα απο την αλλη ο ποιο αξιοπιστος ,ανταλακτικα και service τα ποιο καλα.΄.,βρισκεις τονερ παντου ,βοηθεια παντου...

 

αυτα ετσι για να παρεις μια ιδεα ...επικεντρωσε την προσοχη σου στα μελανια-τονερ για laser...κοιταξε τις σελιδες που εκτυπωνουν τα ανταλακτικα τους και τις τιμες τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου πρότεινα τον KYOCERA FS-720. Κοστίζει 160,00? περίπου

και είναι ο πιο οικονομικός Laser σε αυτά τα χρήματα +έχει 3 χρόνια εγγύηση.

Ο κόσμος γενικά παίρνει Epson ή HP άντε +Lexmark χωρίς να γνωρίζει ή

να ψάχνει άλλες μάρκες. Πάρτον +θα με θυμηθείς.

 

Το Toner του πάει στα 80,00? περίπου, αλλα κρατάει πολύ, παρα πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Telika mallon gia ayton pao,alla den to exoun se kana plaisio i eshop re gmt kai prepei tora na psaxnomai!

 

To skroutzit mou vgale ena technix me 121 evro i 179 me 3 xronia eggisi (time den simperilamvanei metafora,kai katastima stin thessaloniki),kai ena megamarket me 129 evro,pou palei mallon prepei na xreotho metaforika kai na perimeno.Ego thelo kapou na to paro sto edo kai tora.

 

BTW Toner pou vrisko?Sto eshop exei gia montelo 1020 kai pano.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω τους εξής:

1) http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.40718

2) http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.402730

3) http://www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.405459 (αυτόν έχω πάρει λόγω υποδοχής Ethernet στην τιμή που είναι, επειδή έχω ασύρματο δίκτυο στο σπίτι μου με wireless router και δεν μου αρέσει να έχω το laptop σταθερό σε ένα δωμάτιο για να εκτυπώνω. Έτσι έχω γλιτώσει τα χρήματα ενός print server.

 

Προσωπικά όλες τι εταιρίες τις θεωρώ αξιόπιστες. Απλά είναι να μη σου κάτσει καμιά στραβή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα ο καλυτερος που μπορεις να παρεις με ενα μικρο ποσο ειναι ενας Hp 1018.. εκ πειρας (οχι μονο χρησης αλλα και επισκευης) δεν μασανε μια... Αποκλεισε αν θες κατι αξιοπιστο lexmark epson kai kyocera γιατι ειναι πολυ δυστροπα μηχανηματα. Ειδικα οι lex εχουν το paper jam ψωμοτυρι και βγαζουν πολλα προβληματα στον φουρνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Loipon pedia ton tsimvisa telika,ton fs720.

 

Kammia teleytea kouventa?Kapoia simvouli,kapoia programmata na proteinete,kati pou prepei na prosexo?

 

Episis 2 erotisis.

 

A)Pos mporo na ektipono,mpros-piso se kapoio filo?

B)Iparxei dinatotita na me enimerona kapos o ipologistis otan se kapoia apo tis selides ens eggrafou iparxei egxromo periexomeno?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα, επειδή ενδιαφέρομαι κι εγώ για έναν Laser B/W για τη 'βρώμικη΄δουλειά στο γραφείο (περίπου 80-90 σελίδες/μέρα - κυρίως πρόχειρες)

Έχουν περάσει την τελευταία 2ετία Kyocera 1020 & Epson EPL6200 και κανένας δεν άντεξε..

 

Αυτός: Konica Minolta PagePro 1400W τι σας λέει? http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=45&product=805971&tab=specs

 

Καλές οι προτάσεις σας, τις κοίταξα όλες αλλα πως θαμάθουμε για την κατανάλωση τους, το κόστος των αναλωσίμων, κτλ? Πιο πολύ με κερδίζει ο Lexmark..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...