Προς το περιεχόμενο

Ιδιοκτησιακό Καθεστώς Domain Name


Flavios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως εγώ δε θα έδινα ποτέ χρήματα σε άτομο που σε forum μιλά με τέτοια γλώσσα, χρησιμοποιεί greeklish και έχει τέτοια συμπεριφορά. Οι επαγγελματίες δεν φοβούνται την αντιπαράθεση και είναι ευγενικοί όταν συζητούν για θέματα εργασίας.

Και όταν θέλω να κάνω τη δουλειά μου δε μπλέκω με ερασιτέχνες.

Εντάξει, εκτός κι αν είναι για να κάνω κι εγώ το κέφι μου.

 

Sostos alla mono pou o alluwant einai admin tou alluwant.gr kai oxi tou server tou aderfou tou. Nomizo to oti ean enas den milise sosta mia fora h me tous logous pou les parapano oti den einai to idio kai o aderfos tou ;)

Giati pistevo pos o alluwant ksekatharise ti einai apo ta dika tou free kai poia tou aderfou tou pou einai epagkelmatias ;)

 

P.S. kai egw me Greeklish grafw auto den exei sxesh me to an eimai epagkelmatias h oxi alla me to pos bolevomai na grafo kai me to oti eimai mia monadiki ontotita pou exo to dikaioma na diafero apo tous allous.

Auto den to leo se sena prosopika mhn to pareis os epithesi h tpt tetoio!!!

Filika panta sto pnevma tis koubentas ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
...kai egw me Greeklish grafw auto den exei sxesh me to an eimai epagkelmatias h oxi alla me to pos bolevomai na grafo kai me to oti eimai mia monadiki ontotita pou exo to dikaioma na diafero apo tous allous.

 

Φιλε comfuzio σε παω ;-), αλλα μην γραφεις greeklish για να διαφερεις, δοξα τω θεω υπαρχουν πολλοι τροποι για να διαφοροποιηθει καποιος και να ξεχωριζει :-)Τα greeklish απλα κουραζουν...

 

Φιλικα οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sostos alla mono pou o alluwant einai admin tou alluwant.gr kai oxi tou server tou aderfou tou. Nomizo to oti ean enas den milise sosta mia fora h me tous logous pou les parapano oti den einai to idio kai o aderfos tou ;)

Giati pistevo pos o alluwant ksekatharise ti einai apo ta dika tou free kai poia tou aderfou tou pou einai epagkelmatias ;)

Σύμφωνοι, όλοι οι άνθρωποι δεν είναι ίδιοι. Αλλά όταν κάποιος συνεργάζεται με μη επαγγελματίες, έ δεν είναι και η καλύτερη διαφήμιση.... Σαν καταναλωτής έτσι το βλέπω και αποφεύγω τους ερασιτέχνες όπως προείπα.

 

P.S. kai egw me Greeklish grafw auto den exei sxesh me to an eimai epagkelmatias h oxi alla me to pos bolevomai na grafo kai me to oti eimai mia monadiki ontotita pou exo to dikaioma na diafero apo tous allous.

Auto den to leo se sena prosopika mhn to pareis os epithesi h tpt tetoio!!!

Filika panta sto pnevma tis koubentas ;)

Εγώ μίλισα για την εικόνα που φαίνεται. Είναι σαν να συζητήσεις με κάποιον που έχει μια επιχείρηση κι επειδή βολεύεται να γράφει greeklish στον υπολογιστή του, τύπωσε κάρτες σε greeklish. Ε, θα τον πάρω σοβαρό επαγγελματία εγώ μετά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι είσαι 100% σωστός και εγώ μέσα! απλά από ότι είδα και από όσο τον ξέρω και στο σαΐτ του με ελληνικά γράφει...απλά θέλω να πιστεύω πως όπως και εγώ ότι τα γράφει για γρηγοράδα :P αλλά πάρε και γνώμονα ότι και άλλοι λόγιοι που ξέρουν καλά να γραφούν τι απατεώνες είναι...

 

Και εγώ προσωπικά ποτέ δεν κρίνω κάποιον από το πώς γράφει αλλά από το πώς μιλαει και από τα έργα του.

 

Χωρίς να την "λέω" σε κανέναν ε;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...