Προς το περιεχόμενο

Τα μέλη του Insomnia με photo τους (Part 1)


kattistt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κήποι Έβρου, φυλάκιο γέφυρας, όποιος έχει πάει οδικός Κων/πολή έχει περάσει από εκεί:

2 Τούρκοι, 2 Έλληνες σκοποί στο "όριο"... εγώ και οι 2 Τούρκοι

Καλη φαση.

Δηλαδη οι Τουρκοι δεν ειναι μισανθρωποι και δεν θελησαν να σου πιουνε το αιμα οπως λεγεται ε?:mrgreen:

Σοβαρα τωρα τι σοι χαρακτηρες ηταν? Κλειστοι, ανοιχτοι, σαν και εμας, με χιουμορ αγελαστοι, κλπ??

Και σε τι γλωσσα συνεννοουσασταν(BTW αυτη η λεξη παιζει να μην υπαρχει! Ποια ειναι η σωστη?)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη φαση.

Δηλαδη οι Τουρκοι δεν ειναι μισανθρωποι και δεν θελησαν να σου πιουνε το αιμα οπως λεγεται ε?:mrgreen:

Σοβαρα τωρα τι σοι χαρακτηρες ηταν? Κλειστοι, ανοιχτοι, σαν και εμας, με χιουμορ αγελαστοι, κλπ??

 

Χωρίς να θέλω να τους υποτιμήσω... αμόρφωτοι. Στην συμπεριφορά και στην έλλειψη συνεννόησις. Τόσους μήνες σε εκείνο το φυλάκιο, τόσες σκοπιές, ένας πούστης να μιλάει σωστά αγγλικά δεν βρέθηκε...

 

Κατά τα αλλά τους τέντωναν το κορμί. Όποιος έχει περάσει από εκεί ξέρει ότι τα φορτηγά/λεωφορεία σταματάνε και αφήνουν πράγματα (τσιγάρα, γλυκά, αναψυκτικά). Όλοι αφήνουν και στις 2 σκοπιές. Όποτε άφηναν λοιπόν στων Τούρκων ερχόταν ο αξιωματικός τους και τα άδειαζε/πετούσε μπροστά τους στο ποτάμι. Όταν έφευγε βέβαια μοιραζόμασταν τα δικά μας...

 

Ωραία εμπειρία... εμείς βρίζαμε που πήγαμε Έβρο και αυτοί χαιρότανε γιατί αποφύγανε τα άλλα σύνορα της Τουρκίας όπου πεθαίνει κόσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμ δεν θα μπει.... 1+ mb πραμα....

 

Η Εύα απ'τις Βρυξέλλες μας σνομπαρει. Έχουμε και στο Ελλαντα DSL ξέρεις. Μ! (klainmain clopyrights)

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Εύα απ'τις Βρυξέλλες μας σνομπαρει. Έχουμε και στο Ελλαντα DSL ξέρεις. Μ! (klainmain clopyrights)

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

δεν θελω να την βαλω σε σαιτ και να την ανεβασω κι εδω ως συναπτομενο δεν θα μπει. δεν σνομπαρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θελω να την βαλω σε σαιτ και να την ανεβασω κι εδω ως συναπτομενο δεν θα μπει. δεν σνομπαρω...

 

Prive φάκελο στο photobucket. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θελω να την βαλω σε σαιτ και να την ανεβασω κι εδω ως συναπτομενο δεν θα μπει. δεν σνομπαρω...

 

Ε κανε ενα γρηγορο resize...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Prive φάκελο στο photobucket. :P

 

μην με αγχωνεις :fear: δεν τα ξερω αυτα.... δεν πειραζει μια αλλη φορα που θα εχω και φρεσκιες φωτος, οσες εχω τωρα ειναι λιγο μπαγιατικες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλεξ οι εξαρτήσεις τους πάντως τα σπάνε. Σε 'σας που ήσαστε σύνορα σας είχαν δώσει πιο κυριλέ;

 

όχι φυσικά... μόνο όταν περιμέναμε τον υπουργό μας έδωσαν ολοκαίνουριες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...