Προς το περιεχόμενο

Η Toshiba ανακαλεί 340.000 Laptop


sotoss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Thx user-64 :)

Proxtes, xrhsimopoiontas to programataki ths toshiba, tsekara thn mpataria tou A100-237 mou h opoia ontws anhke sthn "provlhmatikh" partida. Den antimetwpisa pote kapoio provlhma me afth th mpataria, an k de thn exw xrhsimopoihsei polles fores. Parolafta shmplhrwsa thn forma antalaghs mpatariwn, k shmera to prwi mou hr8e h nea mpataria me ups apo germania.

Lete na mou vgei provlhmatikh afth? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dreamchaser

 

όντως πολύ καλή δουλειά.

 

έχω και γώ το 237 και μάλιστα ο σειριακός της μπαταρίας είναι μέσα στην λίστα αλλά το test μου την έβγαλε Ok.

 

έστω και αν ακούγεται χαζό δεν ξέρω αν πρέπει να εμπιστευθώ το test.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι λέτε...

 

Το τεστ δεν ελέγχει την ποιότητα της μπαταρίας, αλλά αν ανήκει στις παρτίδες που πιθανόν να έχουν πρόβλημα.

 

Αν ανήκει σε μία από αυτές τότε αφού δώσετε τα στοιχεία σας, να περιμένετε την καινούρια σπίτι.

 

Σε εμένα ήρθε μέσα σε πέντε μέρες και μετά από τέτοιο επίπεδο service ΜΟΝΟ Toshiba θα αγοράζω για Laptop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι λέτε...

 

Το τεστ δεν ελέγχει την ποιότητα της μπαταρίας, αλλά αν ανήκει στις παρτίδες που πιθανόν να έχουν πρόβλημα.

 

Αν ανήκει σε μία από αυτές τότε αφού δώσετε τα στοιχεία σας, να περιμένετε την καινούρια σπίτι.

 

Σε εμένα ήρθε μέσα σε πέντε μέρες και μετά από τέτοιο επίπεδο service ΜΟΝΟ Toshiba θα αγοράζω για Laptop

 

Προείπα πως πιθανόν να είναι χαζή η ερώτηση αλλά τι να κάνω μικρός και άσχετος είμαι ο κακόμοιρος.

 

5 μέρες σούπερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει κάποιος να μου εξηγησει με το τεστ τι γίνεται αναλυτικα εχω τον A100-237 κανω το τεστ μου βγαζει να δηλωσω στοιχεία και φτάνω μέχρι εκεί που λέει print το εκτυπώνω και ύστερα δεν μου επιτρέπει να πατήσω next

 

Μετά ξαναμπήκα να κανω το τεστ και οταν δηλώνω στοιχεία μου λέει αυτό

The battery serial number is already registered for the exchange program

Τι γίνεται?ε ειμαι και λιγο ασχετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Giatros28 Έχεις εγγραφεί για το πρόγραμμα αντικατάστασης. Περίμενε την καινούρια σε λίγες μέρες.

 

@telikiasmenos Μπήκα και εγώ (για 1-2sec) στον πειρασμό να κρατήσω την παλιά, αλλά το service της Toshiba ήταν τόσο καλό που μου πέρασε αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα , θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα :

 

- όταν σας ήρθε η μπαταρία , πληρώσατε τα μεταφορικά ?

- σας είπαν πως πρέπει πρώτα να στείλετε την παλιά και μετά να σας έρθει η καινούρια ?

- την παλιά μέσα σε πόσο καιρό έπρεπε να την στείλετε πίσω ?

- υπάρχει κάποιος που κράτησε και την παλιά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου ηρθε η μπαταρία σε 4-5 μέρες.

Μεταφορικά δεν πλήρωσα, αλλά μέσα έχει κάτι χαρτιά που λένε πώς να την επιστρέψουμε.

Υπάρχει στη συσκευασία, μία άλλη συσκευασία (προπληρωμένη) στην οποία πακετάρουμε την παλιά μπαταρία και καλούμε τη UPS να έρθει να την πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ μια από τα ίδια με την Fuc@@@ing μπαταρια και μαλιστα εχω το ίδιο πρόβλημα με τον Γιατρό δεν προχωράω δηλ. δεν ειναι ενεργό το next τι γιούνεται τώρα ρε παιδιά;

 

Θα πάρω ενα τηλέφωνο αύριο την ideal να μου πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλει κανείς μια 2η μπαταρία σε πολύ καλή τιμή? Είναι από το A100-192 που έχω και δεν πρόκειται να τη χρησιμοποιήσω ποτέ (δεν έχει πρόβλημα). Ούτε έχει χρησιμοποιηθεί ποτέ γιατί το μηχάνημα μπήκε στην πρίζα αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...