Προς το περιεχόμενο

Λυπητερες σχεδιασμένες εικονες, anime, ρομαντικές. Όχι πεθαμένοι, όχι φωτογραφίες.


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

να και ενας που δεν με βριζει που ανοιξα τετοιο τοπικ.

 

γιατί ρε συ να σε βρίζουμε;; Ίσα ίσα σε ευγνωμονούμε, ήταν πολύ καλή ιδέα!!! Εγώ έχω και κάποια τραγούδια σε τέτοιο στυλ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω... σουπερ ειναι οι φωτο παιδια! βεβαια ειμαι στο παρατσακ για την καταθλιψη γιατι με επηρεαζουν κατι τετοια, αλλα δεν πειραζει! αυτη η φωτο πριν που το αγορι κρατουσε την ματωμενη του καρδια και η κοπελα εφευγε... με εκανε κομματια!!!! εδω ματωσε η δικη μου η καρδια αυτουνου δεν θα ματωνε;;;; :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xartila ama σου αρεσουν τοσο πολυ τοτε πες μου να τις ανεβασω ολες μαζι καπου να της κατεβασεις εσυ και οποιος αλλος 8ελει.δεν τις εχω σηκωσει ολες τις φοτο που εχω.απλα ανοιξα αυτο το τοπικ για να βαλουν και αλλοι καποιες φοτο.ολοι που εχουμε τετοιες φωτο επηρεαζομαστε και για αυτο και τις εχουμε γιατι ητε μας θιμιζουν κατι ειτε πολες φορες νιωθουμε κατι οταν της βλεπουμε.ισως πολλοι να μην μπορουν να καταλαβουν οτι καποια φορα ισως να 8ελουμε να νιωσουμε χαλια.δεν λεω κατι αλλο....υπαρει και τοπικ για λυπητερα ποιιηματακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανέβασέ τις poulinos αν θες

πάντως ειλικρινά ζηλεύω (με την καλή έννοια) όσους μπορούν να σκιτσάρουν τόσο όμορφα..

μπράβο ρε παίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλο. αλλα γινετε μονο μια φορα. ευτυχως.

 

ευτυχως η οχι αυτο ειναι αλλο 8εμα.μερικες φορες ευτυχως μερικες φορες δυστυχως οταν στην παιρνει και φευγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...