Προς το περιεχόμενο

Home wallpapers


SCidER

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 337
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εδω ειναι η εναλλακτικη μου επιφανεια οταν βαρεθω το λουτρο... Ειναι ενας τζιτζικας οπως βλεπετε...προσωπικη μου εμπνευση....οποιος θελει την photo post me

 

thb_17750.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Lemuria: http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=1478641&postcount=88 - δύο φορές το'χω γράψει, εσύ εκεί, συνεχίζεις... :(

 

Με ολον τον σεβασμο paredwse δεν διαφωνω σε αυτο που γραφεις αλλα δεν ειμαι μελος σε καμμια τετοια σελιδα ουτε σκοπευω να γινω.... δεν μου αρεσουν αυτες οι υπηρεσιες....ωστοσο για να μην την σπασω σε κανεναν θα σταματησω να ανεβαζω φωτογραφιες εντελως και θα ειμαστε ολοι ικανοποιημενοι....αλλωστε δεν σκοπευω μεχρι να βαλω vista να δημοσιευσω αλλη επιφανεια εργασιας μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Με ολον τον σεβασμο paredwse δεν διαφωνω σε αυτο που γραφεις αλλα δεν ειμαι μελος σε καμμια τετοια σελιδα ουτε σκοπευω να γινω.... δεν μου αρεσουν αυτες οι υπηρεσιες....ωστοσο για να μην την σπασω σε κανεναν θα σταματησω να ανεβαζω φωτογραφιες εντελως και θα ειμαστε ολοι ικανοποιημενοι....αλλωστε δεν σκοπευω μεχρι να βαλω vista να δημοσιευσω αλλη επιφανεια εργασιας μου...

 

1. Δεν είναι θέμα σεβασμού σε εμένα (δεν αποζητώ κάτι τέτοιο!) αλλά σεβασμού α. προς τα υπόλοιπα μέλη και ιδίως σε όσα δεν έχουν γρήγορες συνδέσεις, β. σεβασμού της αισθητικής του forum που καταστρέφεται όταν βάλεις φωτογραφίες 1280x768 και γ. σεβασμού του χώρου του server.

 

2. Προφανώς δεν έχεις χρησιμοποιήσει site δωρεάν φιλοξενίας φωτογραφιών (όπως το imageshack.us, το xs.to, το jpg.gr κλπ) γιατί αλλιώς θα ήξερες ότι δεν χρειάζεται να είσαι μέλος σε καμία "τέτοια" σελίδα για να ανεβάσεις φωτογραφίες εκεί. Δεν κάνω διαφήμιση κάποιου site ή κάποιας υπηρεσίας όταν παρακαλώ τα μέλη (και εσένα) να μην ανεβάζουν τεράστιες φωτογραφίες στο forum.

 

Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δε χρειαζεται.. με το που μπαινεις στο σιτε.. πατας το κουμπι upload..διαλεγεις φωτογραφια...οταν τελειωσει το upload σου δινει τον κωδικα..τον οποιο κανεις copy/paste εδω...και εισαι ετοιμη :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...