Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν μετράμε την ελληνικότητα κάποιου, μεταξύ άλλων, μέσα από τις γνώσεις του και τις επιρροές που δέχεται (με την οποία ιδέα και συμφωνώ), τότε φοβάμαι ότι πολλοί μας είμαστε λιγότερο Ελληνες όχι μόνο από το Γιάννη αλλά και από πολλούς μη Ελληνες πολίτες.

 

Κατά τ' άλλα ανανέωσε -ευτυχώς- ο CP3. Για να δούμε πόσο μακρυά θα φτάσουν(μ)ε του χρόνου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1523

  • ilos

    1479

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

 Ενας σεντερ και ενα δυαρι σκορερ χρειαζονται τωρα οι Κλιπερς. Ισως πρεπει βεβαια να γινει τρειντ και ο Γκριφιν αν θελουν να ελπιζουν για πρωτάθλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τ' άλλα ανανέωσε -ευτυχώς- ο CP3. Για να δούμε πόσο μακρυά θα φτάσουν(μ)ε του χρόνου.

Κλιπερς εισαι φιλε?και νομιζα οτι ημουν ο μοναδικος.Ειμαι απο εποχη ελτον Μπραντ. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αλήθεια παραδοσιακά είμαι Lakers. Αλλά από τότε που ήρθε ο Griffin, συμπαθώ περισσότερο τους Clippers και θα ήθελα να τους δω να πηγαίνουν μπροστά :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ενας σεντερ και ενα δυαρι σκορερ χρειαζονται τωρα οι Κλιπερς. Ισως πρεπει βεβαια να γινει τρειντ και ο Γκριφιν αν θελουν να ελπιζουν για πρωτάθλημα. 

 

Να γίνει τρέιντ ο Γκρίφιν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γίνει τρέιντ ο Γκρίφιν;

 

 Ναι. Οσο συμπαθητικός και θεαματικος και αν ειναι, αν οι Κλιπερς εχουν στοχο το πρωταθλημα πρέπει να φυγει ή να μαθει να σουταρει από μεση αποσταση.

 

 Shaq

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=odeVoI1qXCU&list=UUyxxKe-Us4FNWIMAAGZZHQQ

 

 

βρε τους αθεοφοβους.............. χαχαχαχαχ αντι να μαθουν να σουταρουν και οι 2....!!χαχαχαχ

 

 

κι εγω κλιπερς ειμαι!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαργιανι στους Νικς,Νοβακ και καμπι στους Ραπτορς.Βαλανε ποιοτητα οι Νικς αλλα εχασαν πολυ στο σουτ καθως ο Νοβακ ειναι μεγας σουτερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Με Μπαρνιανι και Αμαρε στο 4 πληρώνουν καμια 20ρια εκατομμύρια για 2 παιχτες που μαζι δεν κανουν ενα καλο 4αρι ομαδας πρωταθλητισμου, για αλλη μια φορα τραγικη επιλογη για τους ΝΙκς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

107μυρια για πεντε χρονια λεει ο CP3... Omg!!!

κλιπερς φιλε και εσυ?Εκει που νομιζα οτι ημουνα ο μονος στην γη μαζι με τον Μπιλι Κρυσταλ προεκυψαν 3 σε ενα φορουμ.Μια φορα ειχα στειλει email σε μια μεταδοση νβα και ειχα πει οτι ημουν κλιπερς και μου ειπαν να με βαλουν σε μια γυαλα για να με ψαξουν.χαχα.... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κακα τα ψεμματα ειμαστε καπως δυσευρετοι!! επισης, LA=LAL και οχι LAC! παρολαυτα, εγω γουσταρα οσο τιποτε αλλο περσυ ενα ματσακιον που ο BG32 εκανε 2 φορες ποστερ τον Pau (αυτον τον μισω και λογω εθνικης που οποτε μας βρισκει μας ξεκ@λι@ζει)..

 

μπορει ο Pau να τριβει δαχτυλιδια στη μουρη του Blake, ομως η αδερφιστικη εκφραση της μουρης του στα 2 poster, ειναι ολα τα λεφτα!!!! in fact νομιζω ειναι ακομη πιο απολαυστικα και απο τα poster σε Mozgov/Perkins!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μας τα έχετε πρήξει με έναν PC3 και έναν Γκρίφιν εδώ μέσα! Ολα αυτά επειδή απλά μια φορά δε κατάφεραν να τους ξεπεράσουν οι Lakers!  :P Τους είδαμε τους Clippers τι ομάδα είναι στα δύσκολα... :Ρ Κοροϊδεύεστε, τι τελικοί και πορείες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω λιγο αυτογνωσια.. μπορει οταν καναμε το 17-0 streak στο sport24 Να λεγανε για τιποτα τιτλους, αλλα εγω ακομη και τοτε δεν εβλεπα καν τελικους δυσης. αν σκεφτει κανεις οτι τα 17 σερι τα ειχαν κανει απεναντι σε σχετικα μικρες ομαδες ενω οποτε βρισκαμε καποιο σοβαρο αντιπαλο (memphis, thunder, heat, spurs κλπ) τρωγαμε φαπες... δυστυχως απεχουμε πολυ απο τον τελικο δυσης...

 

κι οσο κι αν γουσταρω τον Deandre, θελουμε ενα βασικο ψηλο να κατεβαζει 15ποντους και να ριχνει και καμμια μπουνια στο ζωγραφιστο στην αμυνα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...