Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1522

  • ilos

    1479

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Αν καταλαβα καλα ηταν με το μινιμουμ και μη εγγυημενο. Δλδ. 800.000 δολλαρια αλλα θα μπορουσε να σπασει πριν αρχισει η σεζον. Και παλι ομως βλακεια του που δεν πηγε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς. Στα 33 του πόσο διάολο είναι θα μπορούσε να πει ένα yolo και να το δοκιμάσει. Από την άλλη τα λεφτά ήταν πραγματικά πολύ λίγα για τον καλύτερο ψηλό της Ευρώπης τη σεζόν που πέρασε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα, κατσε να τον δουμε και φετος, γιατι κανεις δεν τον εμπιστευεται οτι θα ξαναπαιξει το ιδιο μπασκετ μου φαινεται,

ετσι ακουω δηλαδη κι ετσι πιστευω κι εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως οικονομικό πρόβλημα δεν έχει ο Μπουρούσης και του δόθηκε μια ευκαιρία να παίξει σε μια ομάδα που είναι πιθανό να γράψει ιστορία στο παγκόσμιο μπάσκετ. Εγώ θα πήγαινα, αλλά εντάξει, ο καθένας έχει τις προτεραιότητές του. Βέβαια εμένα δεν μου έκαναν πρόταση οι Warriors, αλλά έτσι άδικη είναι η ζωή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν τα είχε εξασφαλισμένα τα 1-2 χρονια από ότι διαβασα, min contract ουσιαστικά δοκιμή χωρίς δέσμευση ουτε καν για 1 ολόκληρη σεζόν. Για νεογέννητο και το Αθήνα-Λουτράκι είναι ταλαιπωρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τον Βαρεχαο που ξαναυπεγραψαν οι Γουοριορς καλυτερος θα ηταν....

 

φανταστειτε να ηταν ο πρωτος ελληνας που παιρνει δαχτυλιδι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει κι εγώ μικρό παιδί έχω και ξέρω τις δυσκολίες, μόνο που για εκατομμυριούχους σαν τον Μπουρούση τα πράγματα είναι πιο εύκολα. Η γυναίκα του δεν έχει καριέρα να αφήσει πίσω και μπορούν να ταξιδέψουν 1η θέση με 2 νταντάδες.

 

Τέλος πάντων, δεν τον κρίνω τον άνθρωπο, ο καθένας κρίνει άλλα πράγματα ως σημαντικά και δικαίωμά του. Απλώς είναι οι Warriors με την συγκεκριμένη σύνθεση και τις συγκεκριμένες προοπτικές, όχι οι Utah Jazz ξέρω γω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά σιγουρα δεν θα τράβαγε τα δικά μας ζόρια, αν το συμβόλαιο ήταν εγγυημένο για όλη την σεζον πιθανότατα θα το τολμούσε αλλά να ξεκινήσει να αλλάξει ήπειρο και να ψάχνει για ομάδα τον Οκτώβριο (καθόλου απίθανο) στην Ευρώπη είναι και λίγο ξεφτύλα για τον καλύτερο σεντερ της περσινής EL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.goldenstateofmind.com/2016/7/17/12209214/nba-free-agency-2016-warriors-officially-sign-anderson-varejao

 

γιεαπ γιεαπ.. το κριαρι εμεινε! δηλαδη ειλικρινα, ΠΟΣΟ χειροτερος του Βαρεχαο θα μπορουσε να ειναι ο Μπουρουσης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...