Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1519

  • ilos

    1462

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

14/16 βολές ο Ντράμοντ, το είδαμε και αυτό. 

 

 

Οταν βλεπεις κατι τετοιο καταλαβαινεις οτι τα αστρα εχουν ευθυγραμμιστει και προκειται να χασεις οτι και να γινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το υλικό που εχει τι να σου κανει και ο Κιντ; Το καλοκαιρι τον επαιξαν αβερτα, τωρα εχουν φορτωθει 2-3 βαρια συμβολαια και παιζει να εχουν θεμα και με τον Παρκερ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι ο Κιντ το πρόβλημα, ο Κιντ είπε ότι θέλω να φτιάξω μια ομάδα με ανθρώπους λάστιχα, το Μπρούκλιν του πε όχι και οι Μπαξ του παν ναι. Επομένως, φτιάχνει ομάδα και παιχνίδι πάνω σε αυτό που υποσχέθηκε, κάτι σαν τον Κερ στους Νταμπς, αλλά δεν του βγαίνει, κατά την άποψη μου επειδή από τους 3 βασικούς πυλώνες, ο ένας παίκτης κλειδί έχει 2 φορές χιαστούς σε 3 χρόνια, ο δεύτερος μία παίζει μπάσκετ και 3 το πουλί του και ο τρίτος παίζει πάνω απο το αναμενόμενο, αλλά όχι στη θέση που προοριζόταν.

 

Αν θέλετε να απολύσετε κάποιον, απολύστε τον κόουτς των πελς, για δύο λόγους: 1. $125Μ στον jrue, 2. Mε Antony, Demarcus, Rose ok και τα γαμημένα 125 μύρια του κουλού φτιάχνεις ομάδα τοπ 4-6 στη Δύση και όχι αυτό το πράγμα που βλέπουμε.

Αν είχαν δώσει τέτοια συμβολαιάρα στον Gordon, ο άνθρωπος θα σκοτωνόταν σε κάθε δευτερόλεπτο και θα βλέπαμε μπάσκετ όχι ηρωισμούς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα των Ελαφιών στο επιθετικό κομμάτι είναι ότι δεν γίνονται σωστά screens με αποτέλεσμα να μην υπάρχει το κατάλληλο spacing, και οι παίχτες να πηγαίνουν σε 1-1 και να σουτάρουν συνήθως υπό πίεση. Δεν υπάρχει ψηλός για pick 'n' roll και επίσης λείπει ένας γρήγορος guard που θα κάνει drives και θα μοιράσει πάσες μέσα στη ρακέτα (τον ρόλο αυτό τον επιτελούν ο Γιάννης και ο President όχι τόσο επιτυχημένα όσο αντίστοιχα guards σε άλλες ομάδες). Δεν μπορώ να καταλάβω τι προσπαθεί να κάνει τόσα χρόνια στο Μιλγουόκι ο Kidd. Είτε έχει αποδεχθεί το γεγονός ότι κοουτσάει μια small market ομάδα, και σου λέει θα κάνω του κεφαλιού μου είτε είναι πραγματικά ένας μέτριος προπονητής.

ΥΓ Αυτός ο Ντελαβεντόβα είναι για τα λιοντάρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ Αυτός ο Ντελαβεντόβα είναι για τα λιοντάρια

 

Μα πόσο αληθινό. Όσο συμπαθής είναι, άλλο τόσο άχρηστος είναι. Ακόμα και στο NBA 2k.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και με σχεδόν 10 μύρια το χρόνο, για μπακαπ άσσο χωρίς σοβαρό σουτ, χωρίς ντραιβ. Εξαργυρωσε 2-3 καλά αμυντικά παιχνίδια στους τελικούς πριν δύο χρόνια. Δε φεύγει με την καμία, τέτοιο παλτό δύσκολα το ξεφορτώνεσαι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου δείξω παλτουδια, από το σημερινό παιχνίδι, σε αυτό το βίντεο:

 

 [Κατέβασαν το βιντεο απο fb]

 

Δες εδώ στο 9:18

 

https://www.youtube.com/watch?v=QTUNTiB5_Iw

 

 

 

Είμαστε στο 3 λεπτο της παράτασης, τα $25Μ κρέατος με το νούμερο 11, τρώνε την προσποίηση, χάνουν στα πόδια τον επιθετικό, δεν κάνουν καν προσπάθια να σπάσουν το σκριν, (γίνεται αλλαγή στην άμυνα), και μένουν πίσω από τον ROOKIE PF αντίπαλο τους, για ψαγμένο μπλοκάουτ με τα μάτια (αν χρειαστεί). 

 

Αυτός ο ανεκδιηγητος τύπος με το 11, σε 42 λεπτά παιχνιδιού πήρε 19 επιθέσεις για να σκοράρει 10 ολάκερους πόντους. Με απλή στατιστική στους πρώτους 6 όλων των ομάδων του ΝΒΑ, μπορεί ο οποιοσδήποτε να καταλάβει πως στην τύχη σκόραρε. 

 

Αυτός ο τύπος πήρε 5ετές μαξ συμβολαιο. Αυτό είναι παλτό.-

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ψιτ

 

 

Eίσαι θέος!

 

Δε ξέρω αν πονάς για τους Pels, εγώ πονάω για τον Davis που είναι ΥΠΕΡΠΑΙΧΤΟΥΡΑ και κάθεται με τους σάπιους αντί να κάνει πρωταθλητισμό και να χτυπάει MVP. Αλήτες. Αυτό με τους Bulls το έβλεπα και τράβαγα τα μαλλιά μου 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έζησα για 5 χρόνια στη Ν Ορλεάνη, στη μετά CP3 εποχή, και πήγαινα πολύ συχνά στο γήπεδο, επομένως τώρα τους υποστηρίζω.

 

Κι έχω αυτήν τη φανέλα:

 

http://images.footballfanatics.com/FFImage/thumb.aspx?i=/productImages%2F_2186000%2Fff_2186618_xl.jpg&w=600

 

Για να γελάει rabican :-ρ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έζησα για 5 χρόνια στη Ν Ορλεάνη, στη μετά CP3 εποχή, και πήγαινα πολύ συχνά στο γήπεδο, επομένως τώρα τους υποστηρίζω.

 

Κι έχω αυτήν τη φανέλα:

 

http://images.footballfanatics.com/FFImage/thumb.aspx?i=/productImages%2F_2186000%2Fff_2186618_xl.jpg&w=600

 

Για να γελάει rabican :-ρ

dayum!!! χαχαχαχα

 

απο τις πιο αθλιες μπλουζες!! ελπιζω του χρονου ο AD να φοράει τα πρασινα  :-D  (ως γαυρος ποτε δεν περιμενα να το πω αυτο!!  :-(  :-(  :-( )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο AD πρέπει να μείνει εκεί που ειναι και να ξεφορτωθούν όλα τα σαπάκια των 125 εκατομμυρίων και να φέρουν τον Αντεντοκούμπο να παίξει 2-3 και να γυρίσει ο CP3 και να πάρουμε πρωτάθλημα με τη φανέλα που αγάπησες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαννης δε φευγει απο Milwaukee για τα επομενα 3 χρονια... AD μπορει να φυγει απο NO!! :P

 

και νομιζω η Βοστωνη εχει ανταλλαγματα να δωσει.. πιστευω θα στειλουμε Χορφορντ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...