Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 22,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1523

  • ilos

    1479

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

Από όλη την πρόοδο του Γιάννη πάντως, εμένα με έχει εντυπωσιάσει περισσότερο το πόσο έχει δυναμώσει από τη μέση και πάνω. Πάει κατά μέτωπο και σπρώχνει τους πάντες σαν είναι φτερά στον άνεμο. Έχει φτιάξει σώμα, όχι αστεία! Πόση δουλειά έχει ρίξει το παλικάρι και με τι πρόγραμμα βέβαια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον επαιξαν δυνατη αμυνα οι σελτικς και δεν επιασε μεγαλη αποδοση, βεβαια παλι ηταν ο καλυτερος απο την ομαδα. Ενtαξει οι μπακς ειναι ακριβως η ιδια ομαδα με περσι. 

Εχει ενδιαφερον να δουμε αν ο δικος μας θα κινηθει οσο υψηλα κινηθηκε, αν ο middleton σταματησει να ειναι του υψους ή του βαθους, αν ο brogdon εξελιχθει και φυσικα τι θα γινει οταν γυρισει ο παρκερ. Εχουν ενδιαφερον οι μπακς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικα τι θα γινει οταν γυρισει ο παρκερ.

Να σου πω εγώ τι θα γίνει. Όταν γυρίσει ο Πάρκερ, οι Μπακς θα κρεμάσουν, γιατί λόγω του ότι είναι ίδιος τύπου παίχτη με τον Γιάννη, δεν ταιριάζει μαζί του στην ίδια πεντάδα. Είναι ένα undersized τεσσάρι, που σκοράρει κοντά στο καλάθι. Ο Γιάννης χρειάζεται παίχτες που σκοράρουν εκτός ρακέτας. Το καλύτερο θα ήταν να γινόταν trade πακέτο με κάποιον άλλον (πχ. Μονρό). Γενικά, βλέπω ότι αυτή η σεζόν είναι κρίσιμη για τους Bucks. Αν αποτύχουν, τότε ο Kidd μάλλον φεύγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω εγώ τι θα γίνει. Όταν γυρίσει ο Πάρκερ, οι Μπακς θα κρεμάσουν, γιατί λόγω του ότι είναι ίδιος τύπου παίχτη με τον Γιάννη, δεν ταιριάζει μαζί του στην ίδια πεντάδα. Είναι ένα undersized τεσσάρι, που σκοράρει κοντά στο καλάθι. Ο Γιάννης χρειάζεται παίχτες που σκοράρουν εκτός ρακέτας. Το καλύτερο θα ήταν να γινόταν trade πακέτο με κάποιον άλλον (πχ. Μονρό). Γενικά, βλέπω ότι αυτή η σεζόν είναι κρίσιμη για τους Bucks. Αν αποτύχουν, τότε ο Kidd μάλλον φεύγει.

 

Jabari  για Bledsoe και ετσι αποκτας εναν καλο γκαρντ που μπορει να ειναι το νουμερο 2 στην ομαδα και να μην βαραει 40 λεπτα σε καθε παιχνιδι ο Γιαννης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν πας στο nba.com άμα θες χαιλάιτ μόνο;

ρε συ, με chrome που μπαινω μου βγαζει μαυρη οθονη (μαλλον το adblock). Σε edge που δοκιμασα η incognito mode τα πρωτα 2~ λεπτα μαυρη οθονη. ΚΑτι κανω εγω λαθος, οκ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ματς χάσανε χθες οι wizards... δεν τους βγήκε σε καλο η αψημαχια beal green...

 

Wolves vs OKC ... αναζητείται hustle/motor για τους OKC. Δύσκολα τα πράγματα... ίσως αν βρουν χημεία να γίνουν καλύτεροι αλλα το hustle πως θα το βρουν? αυτο κρίνει ματσάκια...

 

 

Αν ο Γιάννης δεν φτιάξει σουτ δεν θα συνεχισει για πολλά χρόνια... όλο αυτο το Impact απο τα drives καποια στιγμη θα του κοστίσει (βλέπε rose)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...