Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Ωραιο ματσακι το χθεσινο παροτι με περιεργη εξελιξη, με συνεχομενα σερι απο τις 2 ομαδες. Οσο καλοι και αν ειναι ολοι τους αν δεν παιζει ο KD στο γνωστο του επιπεδο, ολη η ομαδα ειναι ενα επιπεδο κατω. Εξακολουθω να τους θεωρω φαβορι της σειρας. Οποια ομαδα και αν περασει θα κανει παρτι με την ομαδα εξ ανατολης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1520

  • ilos

    1469

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

μωρε ας περασει το χιουστον κι ας κανει και παρτυ...

(που μαλλον ειναι λιγοτερο πιθανο να κανει παρτυ το χιουστον απ οτι τα κ@λοπαιδα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

4 real οι Ρόκετς. Στο μεγαλύτερο ματς της χρονιάς δείξαν χαρακτήρα και ηρεμία επιστρέφοντας δυο φορές στην καλύτερη έδρα του πρωταθλήματος. Είναι βέβαιο ότι μπορούν να αποκλείσουν τους Γουόριορς και το ξέρουν κι οι δυο πλέον. Δε χάνονται τα ματς από δω και πέρα, έτσι και φάω σπόιλερ θα εκνευριστώ τα μάλα

Μετά απ' αυτό, σχεδόν χάρηκα που ισοφάρισε κι ο βλακογκόατ και θα βλέπουμε ματσάρες στους τελικούς. Δε λέει να πωρώνεσαι απ' τον πρώτο γύρο και μετά να πάει η σούπα σύννεφο

ΥΓ.  Τι μαλακιάρα έκανε ο Πολ στο τέλος που έβαλε τη βολή ρε! Είναι στα καλά του το άτομο; Κορυφαίος του ματς πάντως

Επεξ/σία από mrpink
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μωρε χανονται και παραχανονται,

με τετοιες ωρες, πφφ, καλα

μονη λυση το πρωι (κι αμα..), δεν ζω εγω χωρις σοσιαλ για το γαμωνβα,

ειμαι πρεζονι των σοσιαλ

Thu 24/05/18 Boston Celtics 03 : 30 Cleveland Cavaliers   More info

Sat 26/05/18 Cleveland Cavaliers 03 : 30 Boston Celtics   More info

Mon 28/05/18 Boston Celtics 03 : 30 Cleveland Cavaliers  

 

Fri 25/05/18 Houston Rockets 04 : 00 Golden State Warriors   More info

Sun 27/05/18 Golden State Warriors 04 : 00 Houston Rockets   More info

Tue 29/05/18 Houston Rockets 04 : 00 Golden State Warriors

Επεξ/σία από patrickdrd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα δεν παίζει σου λέω, ξέχνα το, έχω και προϊστάμενο και κοντό συνάδελφο που ασχολείται, στάνταρ θα μου σπάσουν τα @@

Όχι τπτ άλλο είναι και τριήμερο, άντε να δούμε πως θα τα δούμε στο εξοχικό π.χ.μαγνητοσκόπηση πάντα το πρωί, δεν παίζει να κάτσω να δω να τρώνε χάμπουργκερ στις κερκίδες και να κρατάει το ματς 3 ώρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά φαντάζομαι και αυτοί θα μένουν μ@λάκες βλέποντας τος εδώ οπαδούς.

Αλλά μέχρι και η δικια μου, άσχετη από σπορ, μου λέει γιατί κάνουν έτσι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όταν πρωτοείδα τι έκαναν στα διαλείμματα είχα μείνει, αλλά μετά που είδα ότι κάνουν τα ίδια και τα ίδια σε όλους τους αγώνες το βαρέθηκα. Ειδικά εκείνο το loud που εσύ δεν ακούς τιποτα, πέρα από καμία τσιριδα του παρουσιαστή, είναι ότι να 'ναι. Μόνο μερικοί διαγωνισμοί με παιδάκια έχουν φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο κοντα η ολη εμπειρια ειναι ωραια. Η φαση ειναι γιορτη.. δεν εχει καφριλες, ουτε πολλα βρισιδια (περαν αυτου του επικου F..k JR δεν εχει τυχει να ξανακουσω βρισιδι ετσι εντονο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν ψοφιος ο Τζέιμς. Ούτε για τρίποντο δεν μπορούσε να σηκωθεί. Ελπίζω να ανακάμψει, γιατί οι υπόλοιποι είναι πολύ ασταθείς. Ο Κλάρκσον επαιξε λίγο καλά στο πρώτο και την κρίσιμη στιγμή τους έκαψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...