Προς το περιεχόμενο

NBA Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα τα 48 λεπτά μου αρέσουν, μπασκετικα. Εντάξει, μπορεί να είναι βαρετά, ειδικά στη seazon, αλλά μου φαίνεται οτι το τελικό αποτέλεσμα είναι πιο δίκαιο. Στην Ευρώπη, το 40λεπτο, πολλές φορές μου αφήνει μια πίκρα ότι δεν κέρδισε ο καλύτερος. 

Τα 7 ματς και εμένα μου φαίνονται πολλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 22,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nzeppos

    1521

  • ilos

    1476

  • patrickdrd

    1072

  • ~mxls~

    1043

9 λεπτά πριν, skiabox είπε

Στην άλλη σειρά ποια ομάδα βλέπετε να περνάει;

Houston Rockets ή Golden State Warriors;

Εξαρταται απτο πως θα παιξει ο μουσιας,αν δεν παιξει δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα για τους Warriors ,αν παιξει τοτε θα δουμε ματσαρα και ελπιζω να γινει.

Τωρα αυτα που λεγονται για GOAT κτλ δεν μπορει καποιος να κρινει ακομα.Η αληθεια ειναι οτι ο James παιζει μονος του σε μεγαλο βαθμο και κατι απιστευτα πραγματα,αλλα απτην αλλη η ανατολη ειναι πολυ χαλια(εδω και χρονια),αν οι Σελτικς ειχαν τουλαχιστον τον Irving θα μιλαγαμε αλλιως.Ο Lebron σιγουρα θα ειναι μεσα στο τοπ 3,αλλα ακομα δεν εχει τελιωσει την καριερα του οταν γινει τοτε το ξανασυζηταμε,μεχρι τοτε εννοειται ο GOAT ειναι ο MJ.O ανθρωπος εχει 6/6 σε τελικους χωρις καν να παει σε 7ο παιχνιδι γιατι απλα δεν τους αφηνε(με περιπου 2 χρονια break απτο μπασκετ λογω baseball ετσι για να τα λεμε και αυτα) και αν δεν ειχε σταματησει το 98 πιθανως να ειχε παρει ακομα 1-2 δαχτυλιδια.Επισης ο MJ δεν εφυγε απτους bulls για να παει σε πιο καλη ομαδα(τοτε που επαιζε μονος του) ωστε να παρει τιτλο εμεινε και περιμενε να φτιαξουν ομαδα πανω του γιαυτο ειδικα τον παω περισσοτερο απτον Lebron.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Miracle Worker είπε

Αν παίξει ο Paul οι Rockets έχουν πολλές ελπίδες. Από Warriors δεν παίζει ο Iguodola που έχει δώσει πολύ καλά παιχνίδια απέναντι στους Rockets.

Αποτι λενε δυσκολα θα παιξει ο Paul

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Edel είπε

To 3-1 που έγινε 4-3 δεν είναι φετινό. Μιλάω για το 2016 που διαμέλισαν τους warriors. Αυτό από μόνο του είναι μυθικό επίτευγμα. Μέσα στο Οκλαντ.

Εκεινο το πρωταθλημα το εχασε ο Green δεν το κερδισε ο Λεμπρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πραγματικα οταν τον ειδα ελεγα "μα τι κανει;;;"

μου θυμισε λιγο JR Smith που εν ωρα αγωνα πηγε στον παγκο της αντιπαλης ομαδας να χαιρετισει πρωην συμπαιχτη του.. 

οι αλλοι παιζουν κι εγω την παρτη μου..

τουλαχιστον ο Λεπρος ειναι και ο βασικος λογος που οι αλλοι ακομη παιζουν.

οι Cavs και ΕΙΔΙΚΑ ο μυρωδιας ο Lue πρεπει να του κανουν ταμα λαμπαδες ισα με το μποι του..

 

 

In other news, NO CP3 tonight... 

Επεξ/σία από Rabican
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι Rockets τι σκεφτοντουσαν οταν εχαναν τριποντα και παρολυατα συνεχιζαν να πετανε τουβλα;

καποια φαση ειχαν 0/27 συνεχομενα.. wtf? :)

Επεξ/σία από Rabican
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά μεγάλες αλήθειες όπως πλέον στο σύγχρονο μπάσκετ

Η ευστοχία στα τρίποντα σε κάνε να μπορείς να διαλύσεις τους πάντες αλλά αν έχεις μόνο αυτό όταν κάτσει η μέρα και είσαι άστοχος.... το μπούλο ΑΡΜ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 7/44 δεν μαμησε κανεις.Σιγουρα η απουσια του Paul κοστισε στους Rockets αλλα δεν θεωρω πως η αστοχια τους οφειλεται σε αυτο και εγω να ημουν στην ομαδα που λεει ο λογος περισσοτερα τριποντα θα ειχα βαλει σε 44 σουτ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ότι και να λεμε η μπάλα πρέπει να μπαίνει στο καλάθι.

Κακά τα ψέματα τόσα έτη (ακόμα και ο γιός μου όταν ήταν 8 ετών το κατάλαβε στο PS4) ο KD τα βάζει. Δε μπορώ να θυμηθώ κάποια περίπτωση που να ήταν απελπιστικά άστοχος και να έχει στοιχίσει στην ομάδα του εκτός από ....

 

 

1 λεπτό πριν, W0zzAp είπε

Με 7/44 δεν μαμησε κανεις.Σιγουρα η απουσια του Paul κοστισε στους Rockets αλλα δεν θεωρω πως η αστοχια τους οφειλεται σε αυτο και εγω να ημουν στην ομαδα που λεει ο λογος περισσοτερα τριποντα θα ειχα βαλει σε 44 σουτ :P

Μάτζαρη φύγε από το forum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...