Προς το περιεχόμενο

Οδηγός Rapidshare


x_vagos_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκανα οτι λενε οι οδηγιες αλλα αντι να μου κατεβασει το αρχειο που ειναι 80mb μου κατεβασε ενα αρχειο με το ιδιο ονομα που ειναι 5kb!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια να κανω μια ερωτηση.Ο αδελφος μου και εγω εχουμε 2 υπολογιστες σε ρουτερ.Οταν κατεβαζουμε rapidshare παιρνουμε το ιδιο ιρ(του ρουτερ) η διαφορετικο(του υπολογιστη).Ρωταω ετσι ωστε οταν κατεβαζουμε κατι να κατεβαζουμε διαφορετικα μερη του αρχειου ωστε να διπλασιαζουμε ουσιαστικα την ταχυτητα(αν αυτο γινεται βεβαιως).

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι free user στο rapidshare και θελω να ρωτησω μετα απο ποσο χρονικο διαστημα διαγραφονται τα αρχεια που ανεβαζω.Υπαρχει περιπτωση να μην διαγραφουν ποτε χωρις να γινω premium?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαγράφονται μετά από 20 ή 25 μέρες συνήθως από την τελευταία φορά που τα κατέβασε κάποιος. Νομίζω οτι κάλυψα κ την δεύτερη ερώτησή σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κ η βασική ερώτηση....... Αν διαβάσεις τα FAQ θα βρείς όλες τις απαντήσεις. Εν συντομία παίρνεις ένα πόντο για κάθε αρχείο πάνω από 1ΜΒ, αλλά μην περιμένεις να γίνεις premium έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είναι θεμιτό ή όχι, αλλά πως μπορούμε να μάθουμε κάποια sites που υποστηρίζουν το rapidshare, με διάφορο υλικό για κατέβασμα ώστε να γραφτούμε τότε Premium? Ήξερα προσωπικά το site που έχει σχέση με την Ελλάδα (δεν ξέρω αν πρέπει να το γράψω κιόλας...) αλλά εκτός αυτού τι άλλο υπάρχει??? Δεκτές φυσικά και οι απαντήσεις μέσω pm!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά κατέληξα στο Flashget 1.73 Build 128, αφού πλεον το κατάφερα να δουλεύει άψογα για Rapidshare....

Τώρα τελευταία έχω ένα προβληματάκι που δεν είχα τόσα χρόνια που το χρησιμοποιώ (όχι για Rapidshare παλιότερα):

Επειδή πολλές φορές πετάω εκατοντάδες λινκς και το αφήνω, συχνά βάζω και αρχεία που τα έχω ξανακατεβάσει (αλλά μέσα στα εκατοντάδες GB που έχω δεν το θυμάμαι).. Πριν μου το χτύπαγε αυτό οπότε δεν υπήρχε περίπτωση να κατέβαζα κάτι 2 φορές... Τώρα δεν με προειδοποιεί με αποτέλεσμα πολλά αρχεια να τα ξανακατεβάζω... :(

Υπάρχει κάποια εξήγηση γι'αυτό? ϊσως κάποια ρύθμιση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...