Προς το περιεχόμενο

ipod nano


manic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μολις το αγορασα να ρωτισω κανα δυο πραγματα......λοιπον μολις το εβαλα στο pc μου λεει στην οθονη του ipod "do not disconnect" και δεν κανει τιποτα :confused: :confused: φωρτιζει ή κολισε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ipod φορτίζει από τη USB. Και δεν έχει κολλήσει.

Σαν external device πρέπει όμως να γίνει Safely Removed για να σβήσει το Do Not Disconnect μήνυμα.

Αλλά για να το δουλέψεις, να περάσεις τραγούδια και για να το κάνεις eject, ο συνιστώμενος τρόπος είναι μέσω του iTunes.

Εγκατέστησέ το και ακολούθησε τις οδηγίες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια πως διαγραφουμε μια λιστα τραγουδιων προσπαθω εδω και μια ωρα αλλα!!!!!!!!!!!?????????

μου λεει ολο "the ipod manic 's ipod" can not be updated. An unknown erroe occurred (-50)"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο μέσω iTunes μπορείς να διαγράψεις τραγούδια από το ipod.

Όχι από το ίδιο το ipod.

 

Σύνδεσε το ipod και διέγραψε την playlist μέσω iTunes, από τις playlist που θα γίνονται sync με το ipod. To πως, εξαρτάται από τον τρόπο που έχεις διαλέξει να γίνεται sync το ipod με το iTunes.

 

α) Αν έχεις επιλέξει Manual Sync θα πρέπει να τη σβήσεις (delete) κάτω από το εικονίδιο του ipod στο iTunes.

 

β) Αν έχεις επιλέξει Automatic Sync, πρέπει να μπεις στα options του ipod και να ξετσεκάρεις το συγκεκριμένο playlist από το πλήθος των playlists που έχεις ορίσει να κάνουν sync.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

??????????? φιλε τι να κανω ολο αυτο μου βγαζει......εγω φταιω..........

(αα οσο για το αν πιστευω εγω ξερω οτι ο Θεος ειναι μεγαλος πολυ μεγαλος τοσο μεγαλος που δεν βλεπει τι γινετε εδω κατω.......)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, αφού δεν πιστεύεις στη δύναμη της προσευχής τιποτένιε, ας δοκιμάσουμε κάτι πιο πεζό και windows-friendly. Έχεις δοκιμάσει να κάνει Eject το ipod και restart το pc? Kαι να το ξανασυνδέσεις μετά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...