Προς το περιεχόμενο

Ρολόγια σκακιού!!!


deker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχετε υπόψιν σας κάποιο κατάστημα στην Αθήνα ή κάποιο site (Ελληνικό) που μπορώ να αγοράσω ρολόγια σκακιού; Πήρα τηλέφωνο εδώ και μου είπαν ότι δεν έχουν διαθέσιμα αυτή τη στιγμή και ότι θα αργήσουν να φέρουν.

 

Υ.Γ. Προκαλώ οποιονδήποτε για μερικές παρτιδούλες φυτευτό (bughouse) :-D

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε υπόψιν σας κάποιο κατάστημα στην Αθήνα ή κάποιο site (Ελληνικό) που μπορώ να αγοράσω ρολόγια σκακιού; Πήρα τηλέφωνο εδώ και μου είπαν ότι δεν έχουν διαθέσιμα αυτή τη στιγμή και ότι θα αργήσουν να φέρουν.

 

Υ.Γ. Προκαλώ οποιονδήποτε για μερικές παρτιδούλες φυτευτό (bughouse) :-D

:-D

 

Φυτευτό rules!

Θα σου έλεγα την κάισσα αλλά μάλλον το εγκατέλειψαν το σκάκι.

Ρώτα σε κανενα σκακιστικό όμιλο, μπάς και ξέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα στην Κάισσα πήρα τηλέφωνο και δεν έχουν. Παίζεις φυτευτό bandito? Σε προκαλώ μαζί με ένα φίλο σου αν θέλεις :mrgreen:

 

Ευχαριστώ για την πρόσκληση αλλα δεν μπορεί ο theobabis τώρα γαμώτο.

 

Πριν αρκετά χρόνια, επαιζα φυτευτό 10 ώρες την ημέρα σε εναν άθλιο παγωμενο χώρο στον σκακιστικό όμιλο. Τέτοια πόρωση.

 

Έχω καιρό να παιξω. Ρολόι βρήκες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν βρήκα ακόμα ρολόι.Το βλέπω να το παραγγέλνω από amazon αλλά είμαι λίγο επιφυλακτικός με το εξωτερικό.

Τέσπα, θα δω τι θα κάνω. Και εγώ παλιότερα είχα ασχοληθεί με το φυτευτό, το παράτησα και τώρα ήρθε ένας φίλος και με έβαλε πάλι στο λούκι και δεν μπορώ να σταματήσω να παίζω.Πολύ πόρωση και κυρίως χαβαλές και γέλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ είχα την απορία τι είναι το φυτευτό διαβάζοντας τα προηγούμενα post και αποφάσισα να κάνω ότι κάνω σε αυτές τις περιπτώσεις.

Google! Και ιδού το αποτέλεσμα:

http://www.blackqueen.net/news/2005/fitefto_kanonismoi.asp

Ενδιαφέρον φαίνεται, δεν το είχα ακούσει ποτέ πάντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην πατρα παντωσ σχεδον ολοι οι σκακιστικοι συλλογοι πουλανε καινουρια αλλα και μεταχειρισμενα...οσο για φυτευτο ειμαι κι εγω μεσα με τα χιλια...αν γινεται και on line ακομα καλυτερα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...