Προς το περιεχόμενο

Factory Outlet


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα ανοιξε το νεο factory στο 'Ελ.Βενιζελος'?

Οταν το ειδα απεξω, επαθα πλακα με το μεγεθος του! Καλα, ποσα ρουχα θα εχει εκει μεσα? Θα θες ενα μηνα για το δεις!

Τελικα φερνει β'διαλογη ή α' σε καλές τιμές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξε εδώ και κάποιες μέρες. Συγκεκριμένα είχε ανοίξει κάνα-δυο μέρες πριν αρχίσει να διαφημίζεται.

Ένα μήνα δεν θες να το δεις, εκτός αν είσαι γκόμενα ή τραβεστί μιας και έχει ένα μεγάλο section με γυναικεία παπούτσια.

Κατά τα άλλα δεν με ενθουσίασε. Β' διαλογή μου φάνηκαν αυτά που είχε στη συντριπτική τους πλειοψηφία. Και ψιλο80's. Λες και ήμουν σε εμπορικό κέντρο των Τιράνων, αισθανόμουν δηλαδή.

 

Πήρα μόνο μια φόρμα Body Talk και ένα t-shirt για το γυμναστήριο, μιας και έχω φουσκώσει τόσο που έχουν σκιστεί τα παλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι στην Timberland άξιζε τον κόπο.

Είχε καλές τιμές και καλά πράγματα.

 

Αλλά το γενικό feeling που αποκόμισα ήταν αυτό που έγραψα πριν.

Και γενικά δεν είχε πολλά πράγματα. Στο Nautica πχ δεν είχε καθόλου εσώρουχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@punky.... μου θες και Νautica εσωρουχα...

 

Και εγω που εχω παει στο FActory Outloet στην πειραιως, δεν τραλλαθηκα...

το μονο που πηρα ηταν αθλητικα παπουτσια Adidas... που ηταν σε σχεση με τα μαγαζια της γειτονιας 40 ευρω πιο φθηνα...

Αλλιως απο αλλα ρουχα κ παπουτσια δεν τρελλαθηκα... ειναι οτι εχει απομεινει απο τα αλλα μαγαζια, που δεν τα πηρε κανεις και τους εχουν ξεμεινει...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα μόνο μια φόρμα Body Talk και ένα t-shirt για το γυμναστήριο, μιας και έχω φουσκώσει τόσο που έχουν σκιστεί τα παλιά.

 

Ψωναρα. Το body talk το εχει στον κωλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ένα μπροστά. Και είναι χαμηλοκάβαλο για να φαίνεται το Nautica μποξεράκι.

Και έχει ένα και στον κώλο. Για να φαίνεται την ώρα που κάνω ραχιαίους.

Μη νομίζει κανείς ότι την πήρα από το παζάρι στο Σχιστό, και μου χαλάσει το image.

Τώρα προσπαθώ να πλαστικοποιήσω το ταμπελάκι με την τιμή, για να μη ξεθωριάσει στο πλύσιμο.

 

Πάντως οι τιμές στα πράγματα που βλεπόντουσαν, δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο. Δεν νομίζω ότι θα ξαναπάω.

Θα συνεχίσω να ψωνίζω από το Μιλάνο. Και από το Artisti Gargalianoi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...