Προς το περιεχόμενο

Aliens: Colonial Marines


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ε κοίτα, στο trailer λέει "we leave no marine behind", αυτό το έξελαβα ότι κάποιοι από τους marines που πάνε στο distress call μένουνε πίσω και πρέπει να τους σώσεις. Spoiler δλδ. 

 

Μπορεί βέβαια να εννοεί και τους marines του Aliens, οπότε αλλάζει το πράμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 358
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν θέλω να μπλέξω με US, άσε που είναι και download

 

για το marketting θα συμφωνήσω, θα προτιμούσα πάντως αν έδιναν τα μισά λεφτά για καλύτερα textures  :D

 

btw, αν τα πάει καλά, προβλέπω τουλάχιστον ένα DLC για Survivor game mode

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από κανένα ευρωπαικό κατάστημα δεν έχουμε καμιά τέτοια προσφορά;

 

btw, αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα σε pre-order και order μετά λίγες ημέρες (να βγούνε τα day-1 patches), άλλα αν έχουμε καμιά τέτοια προσφορά για τα dlc, έφυγε το pre-order αέρας :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά, αν είναι "σωστό" Aliens game (ατμόσφαιρα, story, tension κ.ο.κ.) και με 5ετιάς να μοιάζει δεν θα με ενοχλήσει :P.

 

-snip-

 

Λίγο άσχετο Athanasie, αλλά αν έχεις πρόσβαση σε Nintendo DS και δεν το έχεις δοκιμάσει ακόμα, δες το Aliens: Infestation - το ξεκίνησα ξανά αυτές τις μέρες (filler μέχρι να βγει το Colonial Marines) και είναι επίσης απο την Gearbox, με παρόμοιο "theme" (focus στους Marines, leave no one behind κ.τ.λ.).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@zeniath: ε καλά, αυτό το είπαμε, αν έδιναν τα λεφτά από το marketting στα textures θα ήταν πολύ καλύτερο, άλλα αν έχουν πετύχει τη συνταγή των alien, χαλάλι. Έχουμε το crysis για να χαζεύουμε γραφικά :D

 

@greygore: μπα, δεν έχω ds άλλα είχα δει review για το infestation. Δεν νομίζω βέβαια ότι συγκρίνεται η εμπειρία με το fps σε PC, άλλα για ορεκτικό ΟΚ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άρχισαν ήδη οι αποστολές από Amazon

 

το έχω τσιμπήσει και εγώ 12/2 (κανονικά θα έκανα preorder, άλλα θέλω και κάτι άλλα από amazon και δεν ήθελα να με χρεώσουν διπλά μεταφορικά)

 

Προβλέπω taunt spam στο MP: GAME OVER MAN, GAME OVER!  :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άρχισαν ήδη οι αποστολές από Amazon

 

το έχω τσιμπήσει και εγώ 12/2 (κανονικά θα έκανα preorder, άλλα θέλω και κάτι άλλα από amazon και δεν ήθελα να με χρεώσουν διπλά μεταφορικά)

 

Προβλέπω taunt spam στο MP: GAME OVER MAN, GAME OVER!  :shock:

 

Σοβαρα τωρα το αγορασες?? Αφιερωμενο:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...